Авторські статтіПолітика

Об’єднаній опозиції в Україні загрожує розкол, – Добродомов

Нардеп, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов, який називає себе політиком нової формації, публічно пригрозив розірвати так зване об’єднання з так званою партією «Громадянська позиція» екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Причина таких загроз політика – Віктор Балога, який увійшов в команду Гриценко.

Коментуючи новину, український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що, по-перше, це досить прогнозовано, по-друге, ніякого об’єднання фактично не було і бути не може, бо вони апріорі не здатні об єднуватися ні заради спільної мети ні заради держави. Все, що цікавить молодих і не молодих активістів, які називають себе новими незаплямованими політиками, – це виключно влада, яку вони навіть між собою не готові розділити.

Павло Нусс зазначає, що тепер-то українцям стане все зрозуміло. Ні про яку «патріотічної об’єднаної» опозиції не може бути й мови. Аналітик підкреслює, що це ще раз підтверджує тезу про те, що реальної альтернативи президенту Петру Порошенку немає.

One Comment

  1. Гнусс использовал еще один повод. что бы лизнуть задницу Пороху! Кстати, он так же не сумел договориться с НФ, Сени вообще съел!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.