Об’єднаній опозиції в Україні загрожує розкол, – Добродомов

Нардеп, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов, який називає себе політиком нової формації, публічно пригрозив розірвати так зване об’єднання з так званою партією «Громадянська позиція» екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Причина таких загроз політика – Віктор Балога, який увійшов в команду Гриценко.

Коментуючи новину, український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що, по-перше, це досить прогнозовано, по-друге, ніякого об’єднання фактично не було і бути не може, бо вони апріорі не здатні об єднуватися ні заради спільної мети ні заради держави. Все, що цікавить молодих і не молодих активістів, які називають себе новими незаплямованими політиками, – це виключно влада, яку вони навіть між собою не готові розділити.

Павло Нусс зазначає, що тепер-то українцям стане все зрозуміло. Ні про яку «патріотічної об’єднаної» опозиції не може бути й мови. Аналітик підкреслює, що це ще раз підтверджує тезу про те, що реальної альтернативи президенту Петру Порошенку немає.

Comments

0 comments

One comment

  1. Одессит

    Гнусс использовал еще один повод. что бы лизнуть задницу Пороху! Кстати, он так же не сумел договориться с НФ, Сени вообще съел!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

купання на водохреща не українська традиція

Тетяна Висоцька : Занурювання в ополонку 19 січня – це російська традиція

Відразу застерігаю: усім без образ. Лише хочу нагадати, що занурювання в ополонку 19 січня – ...

close