Війна РФ проти України

Кирило побоявся зайти до храму без охоронців. Відео

Патріарх російської православної церкви кирило гундяєв, зважаючи на все, когось дуже боїться. Інакше як пояснити, що він благословляє терористів на вбивство українців під час Великоднього богослужіння в оточенні натовпу охоронців.

Примітно, що охороняли цинічного патріарха від парафіян, які прийшли до храму святити паски, поки їхня країна вбивала ракетами мирних жителів України. Фрагмент появи Кирила у храмі опубліковано у Telegram.

Дивно, що охоронці ватажка рпц прийшли на богослужіння у костюмах із краватками, а не у церковних рясах. Мабуть, у такий спосіб росіянам намагалися показати “важливість” їхнього патріарха.

Російська пропаганда показала, що гундяєв заходив у храм, промовляючи ” Христос Воскрес! ” . Після цього на зображенні з’являвся головний військовий злочинець росії путін. Диктатор відповідав “Воістину Воскрес!” тоді як російські ракети вбивали мирних жителів України та руйнували храми.

А головний поп рпц заявив, що поклоніння науці, техніці та прогресу – це нове язичництво і російська православна церква йому активно протистоїть.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України