Новини з Австрії

Мережа супермаркетів Hofer в Австрії знову відкликає продукти з мигдалю

Патогени в продуктах недооцінюються споживачами, в той час Хофер знову відкликає продукти з мигдалю через сальмонели

Мережа супермаркетів Hofer знову відкликає продукти з мигдалю. Це продукти «Happy Harvest Almonds 200g» і «Happy Harvest Almonds 200g» від виробника Märsch Importhandels GmbH. Сальмонела була виявлена в окремих зразках продукції. Вони не повинні вживатися в сирому вигляді. З іншого боку, якщо мигдаль нагріти до 80 градусів протягом щонайменше десяти хвилин, то небезпека зникає.

В той час австрійське населення недооцінює небезпеку, яку представляють патогени для безпеки харчових продуктів. Навпаки, ризик, який представляють мікропластик, залишки антибіотиків або пестициди, завищений. Це стало результатом представницького опитування агентства з охорони здоров’я і продовольчої безпеки (AGES).

«Подання населення, а також лікарів і журналістів не збігається з результатами тисяч розслідувань, які ми провели», — заявив керуючий директор AGES Томас Кікінгер на прес-конференції у Відні. Близько 600 опитаних споживачів бояться абстрактних небезпек, таких як мікропластик і залишки гормонів, хоча мало уваги приділяється харчовим патогенних мікроорганізмам — «хоча від них щорічно виникають тисячі хвороб і навіть смертельних випадків», каже Кікінгер .

Незважаючи на те, що з 2006 року кількість спалахів хвороб харчового походження скорочується, в 2018 році від лістеріозу померли вісім осіб, і 27 осіб захворіли. Ще шість осіб померли від бактерій Campylobacter, а близько 8000 потерпіли. У 2018 році було зареєстровано 1533 випадки захворювання і п’ять випадків смерті від сальмонели.

За матеріалами:www.Orf.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України