Мережа супермаркетів Hofer в Австрії знову відкликає продукти з мигдалю

Патогени в продуктах недооцінюються споживачами, в той час Хофер знову відкликає продукти з мигдалю через сальмонели

Мережа супермаркетів Hofer знову відкликає продукти з мигдалю. Це продукти «Happy Harvest Almonds 200g» і «Happy Harvest Almonds 200g» від виробника Märsch Importhandels GmbH. Сальмонела була виявлена в окремих зразках продукції. Вони не повинні вживатися в сирому вигляді. З іншого боку, якщо мигдаль нагріти до 80 градусів протягом щонайменше десяти хвилин, то небезпека зникає.

В той час австрійське населення недооцінює небезпеку, яку представляють патогени для безпеки харчових продуктів. Навпаки, ризик, який представляють мікропластик, залишки антибіотиків або пестициди, завищений. Це стало результатом представницького опитування агентства з охорони здоров’я і продовольчої безпеки (AGES).

«Подання населення, а також лікарів і журналістів не збігається з результатами тисяч розслідувань, які ми провели», — заявив керуючий директор AGES Томас Кікінгер на прес-конференції у Відні. Близько 600 опитаних споживачів бояться абстрактних небезпек, таких як мікропластик і залишки гормонів, хоча мало уваги приділяється харчовим патогенних мікроорганізмам — «хоча від них щорічно виникають тисячі хвороб і навіть смертельних випадків», каже Кікінгер .

Незважаючи на те, що з 2006 року кількість спалахів хвороб харчового походження скорочується, в 2018 році від лістеріозу померли вісім осіб, і 27 осіб захворіли. Ще шість осіб померли від бактерій Campylobacter, а близько 8000 потерпіли. У 2018 році було зареєстровано 1533 випадки захворювання і п’ять випадків смерті від сальмонели.

За матеріалами:www.Orf.at

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh