Авторські статті

Паспортна інтервенція: РФ готує максимально спрощене отримання громадянства

Кремль готується до подальшої інтервенції та поширення політичного впливу на держави. Завданням номер один є Україна. З великою тривогою сприймаю факт появи проекту Закону (а він 100% стане законом) щодо спрощеного надання громадянства РФ без відмови від свого.

Про це повідомив Андрій Смолій.

Особливо тривожно в силу інших, внутрішньополітичних обставин: відкриття ринку землі та ініціативи щодо «подвійного громадянства» в Україні.

План Кремля полягає в максимальному наводненні України своїми новими громадянами. Для різних цілей: від скупки землі до «захисту російського населення».

Влада Зеленського вперто закриває очі на щораз більшу загрозу, яку готує Кремль. Фактично, готується юридичне та військове підґрунтя для подальшої (і вже виправданої) агресії. Згадайте нові «зміни до Конституції РФ» щодо верховенства національного права над міжнародним. Тепер масова паспортизація «бажаючих».

Цілі абсолютно зрозумілі всі сусідам РФ. Крім влади України, яка намагається домовитися з Путіним про «мир». «Мир» що прирече Україну на знищення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України