Майор ЗСУ про критику Зеленського: Усі генерали, що задіяні в моїй травлі саме зараз вирішують свої кар’єрні питання

Любі українці! Я майор Ковальов Роман Анатолійович, якого було покарано за критику Президента Зеленського тим самим здійснено наступ на свободу слова.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив майор ЗСУ Роман Ковальов.

За інформацією, що в мене є, Офіс Президента і особисто Володимир Олександрович Зеленський звернули увагу на мою справу і вимагають від військового керівництва ЗСУ показово покарати “зарвавшегося майора” аби показати всім військовим їх місце!

Усі генерали, що задіяні в моїй травлі, саме зараз вирішують свої кар’єрні питання: хтось йде на підвищення, хтось рятується від скорочення, хтось хоче “добре” вийти на пенсію.

Тому вони мотивовані вислужитись і далі тиснути на мене. Зараз військове керівництво намагається мене в черговий раз покарати і порушуючи мої права та встановлені нормативні документи, призначити мене на посаду з пониженням, що згідно статуту є одним із найважчих покарань для військового і особливо офіцера. До того ж, на моє переконання, із втручанням Президента Зеленського в мою справу, справа набуває політичного характеру.

Хотыв би з вами поділитися ось ще чим. Останнім часом я щоденно отримую в мессенджері, десятки повідомлень від діючих та колишніх офіцерів щодо їх особистих історій порушення їх прав та свобод під час служби. Кожна з цих історій-чудова ілюстрація того, якими безправними у війську є офіцери.

В Командуванні Сухопутних військ, де я проходжу військову службу, щодня до мене підходять офіцери тиснуть руку і кажуть слова підтримки. Вони дуже сподіваються, що я зможу добитися справедливості і це змінить їх життя у кращій бік.

Саме тому я хочу змінити ту систему, яка залишилась від Радянського Союзу і лише була перекладена українською. Я сподіваюсь, що зможу привернути до цього увагу ЗМІ, політиків та особливо суспільства.

Суспільство має захистити своїх військових від ударів в спину.

Від цього залежить буде Україна чи ні.

Слава Україні!

Р.S. Постійне нервове напруження призвело до погіршення стану мого здоров’я. Перебуваю в госпіталі. Вибачте, що не можу з усіма зустрітись, з ким планував.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh