Авторські статті

Майор ЗСУ про критику Зеленського: Усі генерали, що задіяні в моїй травлі саме зараз вирішують свої кар’єрні питання

Любі українці! Я майор Ковальов Роман Анатолійович, якого було покарано за критику Президента Зеленського тим самим здійснено наступ на свободу слова.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив майор ЗСУ Роман Ковальов.

За інформацією, що в мене є, Офіс Президента і особисто Володимир Олександрович Зеленський звернули увагу на мою справу і вимагають від військового керівництва ЗСУ показово покарати “зарвавшегося майора” аби показати всім військовим їх місце!

Усі генерали, що задіяні в моїй травлі, саме зараз вирішують свої кар’єрні питання: хтось йде на підвищення, хтось рятується від скорочення, хтось хоче “добре” вийти на пенсію.

Тому вони мотивовані вислужитись і далі тиснути на мене. Зараз військове керівництво намагається мене в черговий раз покарати і порушуючи мої права та встановлені нормативні документи, призначити мене на посаду з пониженням, що згідно статуту є одним із найважчих покарань для військового і особливо офіцера. До того ж, на моє переконання, із втручанням Президента Зеленського в мою справу, справа набуває політичного характеру.

Хотыв би з вами поділитися ось ще чим. Останнім часом я щоденно отримую в мессенджері, десятки повідомлень від діючих та колишніх офіцерів щодо їх особистих історій порушення їх прав та свобод під час служби. Кожна з цих історій-чудова ілюстрація того, якими безправними у війську є офіцери.

В Командуванні Сухопутних військ, де я проходжу військову службу, щодня до мене підходять офіцери тиснуть руку і кажуть слова підтримки. Вони дуже сподіваються, що я зможу добитися справедливості і це змінить їх життя у кращій бік.

Саме тому я хочу змінити ту систему, яка залишилась від Радянського Союзу і лише була перекладена українською. Я сподіваюсь, що зможу привернути до цього увагу ЗМІ, політиків та особливо суспільства.

Суспільство має захистити своїх військових від ударів в спину.

Від цього залежить буде Україна чи ні.

Слава Україні!

Р.S. Постійне нервове напруження призвело до погіршення стану мого здоров’я. Перебуваю в госпіталі. Вибачте, що не можу з усіма зустрітись, з ким планував.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України