Авторські статті

Партія регіонів прагне взяти нових політичних заручників

11 лютого 2014 року слідчий суддя Вінницького міського суду І.Вишар частково задовольнив клопотання слідчого О. Левицької та ухвалив застосувати до Володимира Барцьося запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, що полягає у забороні залишати помешкання в нічний час з 19:00 по 07:00 протягом двох місяців починаючи з 11 лютого 2014 року. Прокурор Є. Куба вимагав цілодобового домашнього арешту для свободівця мотивуючи це тим, що він може переховуватися від органів досудового розслідування, продовжувати вчиняти аналогічні кримінальні правопорушення або незаконно впливати на свідків.

Вінницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” пікетувала засідання міського суду, який визначав запобіжний захід для свободівця, члена Вінницького обласного комітету “Свободи” Володимира Барцьося. Активісти вимагали припинити політичні переслідування щодо учасників мирних протестних акцій у Вінниці, зокрема, проти осіб, що перебували в приміщенні Вінницької облдержадміністрації 25 січня 2014 року.

“Справа щодо так званого захоплення ОДА є замовною! Суддя ухвалив рішення, яке з одного боку підтверджує політичну замовність справи та продовження політичних репресій на Вінниччині, а з иншого, розуміючи суспільний резонанс справи, задовольнив клопотання слідчого лише частково. Розглядаю справу щодо захоплення ОДА, як спробу Партії регіонів взяти нових політичних заручників та намагання продовжити залякування учасників мирних акцій протесту”, – прокоментував рішення суду Володимир Барцьось.

Нагадаємо, що 8 лютого 2014 року члену Вінницького обласного комітету ВО “Свобода”, помічнику народного депутата України Андрія Мохника Володимиру Барцьосу було вручено повідомлення про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України (ч. 1 ст. 294 – активна участь у масових заворушеннях, ст. 341 – захоплення будівлі з метою незаконного користування нею та перешкоджання її нормальній роботі, ч. 2 ст. 342 – опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними покладених обов’язків). Свободівця звинувачують у тому, що він нібито чинив активну протидію працівникам правоохоронних органів, витягаючи їх з шеренги та штовхаючи у натовп працівників СБСМ “Грифон”, внаслідок цих умисних протиправних дій натовп людей, активну участь в діях якого брав Володимир Барцьось, захопив приміщення Вінницької ОДА. 10 лютого 2014 року активісти Вінницької “Свободи” пікетували слідче управління УБОЗу Вінницької области, де відбувався допит Володимира Барцьося, якого підозрюють у сприянні захопленню Вінницької обласної ради.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.