Авторські статті

Читачам і співчуваючим Правому сектору присвячується

Шановні громадяни, болію Українською Революцією з самого першого дня і останнім часом почав помічати прикрі зміни, як тільки Правий Сектор заявив про себе громадскості, пересічні учасники Майдану знизили градус своєї активності.

Не треба думати, що активісти Правого Сектору, це якісь супергерої які за Вас все зроблять. Ці люди звичайні хлопці і дівчата, вони діти своїх батьків, у них є свої діти, тому власне кажучи, вони не зобов”язані Вам робити Революцію, але можуть з Вашою підтримкою.

В сучасному ліберальному світі підтримка громадськими масами Революції дуже важлива. Коли Правий Сектор проводить якусь акцію, за їх спинами повинно бути кілька тисяч/десятків тисяч людей.

Поясню чому: 1. Якщо активісти знаходяться в силовому протистоянні з представниками окупаційного режиму самі, то в очах міліції вони бандити, а в очах ліберального заходу вони екстремісти. А от якщо за їхніми спинами тисячі громадян з символікою, то ці хлопці вже активісти-герої. Це дуже важливо з політичної точки зору.

2. Якщо під час силового протистояння за спинами активістів знаходяться тисячі мітингувальників, то це обмежує дії міліції, а якщо кількість мітингувальників 50тис і більше, то це взагалі перемога натовпу, бо такий натовп дозволеними засобами вже не розігнати.

Висновок: не перекладайте свій обов”язок перед країною і народом на плечі кількох сотен активістів, ми повинні їм всіляко допомагати і чим більше нас буде, тим швидше настане перемога, бо разом ми сила! Слава Україні!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України