Партія регіонів має бути оголошена поза законом як злочинна структура

Партія регіонів має бути оголошена поза законом як злочинна структура і проти усіх її членів потрібно ввести персональні санкції.

Про це 11 грудня 2013 року заявив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Анатолій Вітів під час зборів депутатів Волинської облради.

“Бандитська влада помилково вирішила, що здатна “нагнути” український народ. Але цього не сталося. Вночі було відбито віроломний напад загонів “Беркута” на мирних громадян у центрі Києва.

 

Ще вчора Янукович говорив про стіл переговорів і брехав українській нації, лідерам ЕС та США про свою готовність до діялогу. Як показали останні події, влада лише підтвердила свій статус нелегітимної та бандитської. Нападом міліції керували депутати від Партії регіонів. Тому я закликаю країни Заходу заборонити в’їзд усім членам Партії регіонів та арештувати їхні закордонні рахунки у банках, незалежно від посад та рангів. Партія регіонів має бути оголошена поза законом як злочинна структура”, – наголосив Анатолій Вітів.

Свободівець розкритикував продажну позицію голови Волинської ОДА Бориса Клімчука та членів Партії регіонів на Волині, які продовжують служити режиму “гопників” при владі.

“На жаль, волинська влада на чолі з головою ОДА Борисом Клімчуком продовжує служити режиму Януковича і бреше у замовних публікаціях про “видатні економічні успіхи” останнього року. Насправді, за рівнем економічної ефективности місцевої влади Волинь перебуває на останньому місці серед усіх регіонів. Дійшло до того, що влада розсилає листи в управління, лікарні, заклади освіти, в яких відверто заявляє – казна пуста і грошей на премії чи инші виплати працівникам немає. Б’юджет розікрали. Коли на сесію виносять питання мисливських угідь, приватизації комунального майна, б’юджету, то депутати від Партії регіонів завжди присутні, бо вони мають до цього прямий інтерес. Насправді голові Волинської ОДА Борису Клімчуку та голові облради Володимиру Войтовичу плювати на волинян. Вони сьогодні, неначе щурі, поховалися за спини міліції й охорони та бояться вийти до громади. Тому ми повинні перезавантажити усю систему влади в країні, якщо хочемо гідного життя, і покарати усіх винних у злочинах проти народу”, – заявив націоналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh