Маємо щодня живити київський майдан новими силами – все решта надолужимо згодом

Сьогодні вночі кожен, хто мав ще хоч краплю надії на теперішню владу, переконався, що в Україні вже нема влади, нема уряду і президента, а є поліцейський режим.

Про це сказала співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву, народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Сех 11 грудня 2013 року на вічі у Львові.

“Ще вчора вдень цей, з дозволу сказати президент, зустрічався з високими посадовцями уряду США та Европарламенту. Ще вчора він замилював очі за круглим столом з иншими президентами. Ще вчора він запевняв, що не буде застосовувати силу до мирних протестувальників і, можливо, звільнить частину політв’язнів.

Але вже за кілька годин, як стемніло, він реалізував свою чорну справу. За одну ніч весь світ переконався, що це не уряд і президент, це банда, якій не можна вірити, з якими не можна мати справу, яких треба тільки зневажати і карати за злочини.

Здається, сьогодні весь світ не спав, спостерігаючи за київським майданом, молячись і вболіваючи за нас. Ми відчули, що не залишилися сам-на-сам із цим лихом – зі злочинною владою. Усі на нашому з вами боці, бо з нами правда!

Які уроки ми маємо винести із подій сьогоднішньої ночі.

Перше. Замало зібрати мільйон людей в неділю на майдані. Вони не приходять, коли мільйон. Вони приходять, коли залишається кілька сотень, приходять вночі, коли люди замерзлі і знесилені. Тому кожен день ми повинні живити київський майдан новими силами. Ми повинні бути пильними, особливо в будні дні, особливо вночі.

Друге. Не можна вірити жодному слову влади, жодним обіцянкам. Не буде звільнено політв’язнів! Навпаки – цієї ночі в нас збільшилося політв’язнів! І ми повинні боротися за свободу кожного з них. Інакше хвиля репресії захлисне Україну.

Третє. Зараз в Україні нема різних кольорів – ми можемо вибирати тільки між білим і чорним. І ми повинні робити все для того, щоб на наш бік, на бік добра, переходило більше людей. Ми повинні закликати, просити, переконувати перейти до нас військових, правоохоронців, які ще мають сумління. Ми маємо звертатися до державних службовців, аби вони не служили режимові, або ставали до наших лав. Ми закликаємо робітників, селян, вчителів, студентів, підприємців, пенсіонерів. Залиште свою роботу. Потім доробимо, потім надолужимо. Бо якщо зараз змарнуємо цей час, якщо не доведемо справу до кінця, то не буде в нас майбутнього. Будуть переслідування, репресії, міжнародна ізоляція. Виходьте на Майдани! Не бійтеся! Підтримуйте наші вимоги, виконання яких стане шансом для відродження чи перезавантаження держави”, – зазначила Ірина Сех.

Вона також виголосила вимоги, зокрема:

– відставки президента України Віктора Януковича, оскільки він порушив Конституцію та відставки уряду Азарова;

– притягнення до кримінальної відповідальності осіб, що віддали злочинні накази.

– негайного звільнення всіх політв’язнів режиму;

– від керівництва ГУ УМВСУ у Львівській області, УСБУ у Львівській області публічно пообіцяти громаді не виконувати злочинних наказів;

– від дислокованих на Львівщині частин ЗСУ, Внутрішніх військ, Прикордонної служби, підрозділів СБУ, структур Прокуратури і судів – дотримуватися присяги, даної українському народові або іти у відставку;

– від працівників Львівської ОДА та РДА визначити по який бік барикад вони перебувають.

Також, якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти – ми будемо дуже вдячні.

Картка Приватбанку: 5457082230251691

Comments

0 comments

One comment

  1. Антон Чимбур

    В свете последних событий, очередной раз убеждаюсь, валить отсюда надо. С такими людьми, толку в этой стране никогда не будет. Майданутые поддерживают оппозицию! Которую, также как и действующую власть следует расстрелять. А эти собрались на майдан. Им поставили сценку и стоят концерты смотрят. Прыгают. Орут. С милицией дерутся. Веселуха! Поглядите как в Европе борются с подобными протестами…
    Наверняка Фидель Кастро, Эрнесто Гевара, Уго Чавес переворачиваются в могилах от таких революций. Действовать нужно! Крушить! Убивать действующую власть как в прямом, так и в буквальном смысле. И выдвигать не Паценюкив, Тягнибока, Луценко и прочую нечисть. А достойного лидера – не политика, но государственника ! А так все там стоящие все лишь стадо баранов, кто по умней стоит за деньги, иные за идею навязанную со сцены. И прыгают…

    Все это , как и 9 лет назад – одно большое, народное гулянье – майдан.
    (Пора кому нибудь запатентовать технологию подобной “революции”, а то вон какое добро пропадает.Я и лозунг придумал – Майдан – якість перевірена часом)

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh