Партії Смешко і Гриценко «пролітають» повз парламент

Політичні партії «Сила і Честь» та «Громадянська позиція», на чолі яких знаходяться Ігор Смешко і Анатолій Гриценко, почали активно втрачати підтримку з боку українських громадян. Так пише Голос українською, посилаючись на Ukrainian Election.

Таку інформацію оприлюднили представники Центру «Соціальний моніторинг». Її збір проводився за допомогою особистого інтерв’ю в період з 15 по 30 травня 2019 року. Взяти участь у такого роду соціологічному дослідженні погодилися 2121 людина. Згідно з отриманими результатами, партія «Сила і Честь» не добирає всього 0,1% до прохідного. При цьому фракції «Громадянська позиція» для подолання п’ятивідсоткового бар’єру необхідно заручитися підтримкою ще 0,2% електорату. Суттєво відстає від вищевказаних політичних сил новоспечена партія «Голос» на чолі з фронтменом музичної групи «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. На сьогоднішній день вона набирає всього 3,3%.

Про рейтинг партії Голос – у нашій статті.

У свою чергу, за Радикальну партію Олега Ляшка збираються проголосувати 2,7% електорату. До того ж, «Опозиційний блок – Партія миру і розвитку» набирає всього 2,4%. А ось  результат політичної сили «Свобода» – 2,3%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh