Політика

Партії Смешко і Гриценко «пролітають» повз парламент

Політичні партії «Сила і Честь» та «Громадянська позиція», на чолі яких знаходяться Ігор Смешко і Анатолій Гриценко, почали активно втрачати підтримку з боку українських громадян. Так пише Голос українською, посилаючись на Ukrainian Election.

Таку інформацію оприлюднили представники Центру «Соціальний моніторинг». Її збір проводився за допомогою особистого інтерв’ю в період з 15 по 30 травня 2019 року. Взяти участь у такого роду соціологічному дослідженні погодилися 2121 людина. Згідно з отриманими результатами, партія «Сила і Честь» не добирає всього 0,1% до прохідного. При цьому фракції «Громадянська позиція» для подолання п’ятивідсоткового бар’єру необхідно заручитися підтримкою ще 0,2% електорату. Суттєво відстає від вищевказаних політичних сил новоспечена партія «Голос» на чолі з фронтменом музичної групи «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. На сьогоднішній день вона набирає всього 3,3%.

Про рейтинг партії Голос – у нашій статті.

У свою чергу, за Радикальну партію Олега Ляшка збираються проголосувати 2,7% електорату. До того ж, «Опозиційний блок – Партія миру і розвитку» набирає всього 2,4%. А ось  результат політичної сили «Свобода» – 2,3%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України