Рейтинг партії Вакарчука стрімко зростає

Рейтинг новоспеченої політичної сили «Голос», яку очолює фронтмен музичного гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, стрімко зростає. Так пише Голос українською, посилаючись на Ukrainian Election.

Про це повідомили співробітники «Соціопрогноза». Вони провели масштабні соціологічне дослідження, в якому взяли участь 2 тисячі респондентів. Збір інформації мав місце у період з 21 по 29 травня поточного року. Він проходив у формі особистого інтерв’ю. Як видно з результатів дослідження, політичну силу «Голос» на майбутніх парламентських виборах планують підтримати 3,4% електорату. Це допомагає вищевказаної партії зайняти шосту позицію у парламентському рейтингу. Щоб увійти у пятірку лідерів фракції на чолі зі Святославом Вакарчуком необхідно перегнати політичну силу Ігоря Смєшка «Сила і Честь». Для цього «Голосу» потрібно набрати ще як мінімум 0,2%.

Наздогнати партію Святослава Вакарчука впевнено намагається «Громадянська позиція», яку очолює Анатолій Гриценко. Фракція останнього на сьогоднішній день має рейтинг на рівні 3,1%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh