Війна РФ проти України

Парасюк назвав тих, хто винен в Іловайській трагедії

Всі хочуть отримати відповідь, хто винен в Іловайській трагедії. А відповідь дуже проста: Гелетей, Муженко, Литвин і всі решта генералів, які даремно переводять українське повітря.

Зараз намагаються перекласти провину на один з батальйонів, а саме на батальйон “Прикарпаття”. Хлопців хочуть звинуватити у всіх гріхах. Знову простий український солдат має відповідати, а наше “високопрофесійне” керівництво як завжди “чисте і невинне”.

Литвин – це зрадник і головний контрабандист країни, який перетворив український кордон на прибутковий бізнес. Він відповість за кожну смерть, за кожного хлопця, який загинув через халатність і жадобу до грошей цього лжегенерала.

Муженко і Гелетей – це ще два “профі”. Один давав слово офіцера моєму батькові, що зробить все надможливе, щоб з Іловайська всі вернулись живими. Висновки робіть самі. Другий – це взагалі пародія на міністра, яка не викликає нічого, окрім відрази і нерозуміння, що ця люлина робить на даній посаді. В нас взагалі не міністри оборони, а суцільні дилетанти і зрадники. Один Крим здав, другий бронижелети купував по 13 тис., а третій безсоромно здає Схід. Відповідальність за Іловайськ мають понести не прості хлопці, а все керівництво армії. Це воно не допрацювало. Це їх вина. Це вони перетворили нас на гарматне м’ясо і залишили гинути в цьому пеклі. Всі, хто вижили, просто щасливі в Бога, бо від нас не залежало нічого, просто пощастило.

Я впевнений, що винні будуть покарані, бо є справедливість в цьому світі. Для нас, всіх, хто вижив – це принципово. Час розставить всі крапки над “і”, а ми йому допоможемо. Ніколи вже не буде так, як було. Цікаво одне: як Ви можете спокійно спати, знаючи, що через ваше боягузтво та зраду загинуло стільки добрих, відважних людей?

Володимир ПАРАСЮК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.