Новини

Параметри вибору аромадіффузора

Приміщення, наповнене приємним ароматом, викликає найприємніші відчуття. Сьогодні можна знайти безліч ароматизаторів для приміщень. Запах може бути найрізноманітнішим: хвойним, квітковим, морським, фруктовим. Таке пристосування, як аромадиффузор, являє собою ємність, наповнену ароматизованої летючої рідиною, в яку вставляються палички з пористого дерева (верби, ротанга). Аромакомпозиції переміщається по паличці вгору, а коли досягає верху, випаровується. І повітря насичується обраним запахом. Щоб запах був більш концентрованих, або кімната має велику площу, в аромадиффузоры можна вставляти кілька впало чек, і чим їх більше – тим запах буде більш насиченим.

У аромадіффузорах рідина випаровується при кімнатній температурі, тому пристосування підігрівати не потрібно. Тому з часом склад ароматичних сумішей не змінюється, ароматизація здійснюється протягом тривалого часу, і до того ж знищуються шкідливі бактерії. Для використання цього ароматизатора повітря не потрібні нагрівальні прилади і відкритий вогонь, тому він абсолютно безпечний.

Кожен запах по-різному впливає на нюх людини. Аромат в кімнаті не повинен бути сильно насиченим, щоб не викликати головний біль або проблеми з органами дихання. Давно вже доведено, що певні натуральні аромати сприяють:

  • підвищення тонусу;
  • поліпшення пам’яті;
  • підвищувати настрій;
  • поліпшення концентрації;
  • виробленні асоціативної пам’яті;
  • підвищують стійкість до стресів.

Наприклад, для поліпшення сну і релаксації слід вибирати такі ароматизатори як меліса, валеріана, лаванда, м’ята. Для підвищення працездатності краще використовувати евкаліпт, шавлія, розмарин. Підвищити увагу допоможуть запахи полину і лимона.

Аромадіффузор GLOSS Rose Oud, 120 ml купити в Amoreshop | AmoreShop - 2021

Склади ароматизованих рідин

До складу рідин для аромадіффузора входять ізопропіловий спирт і ефірні масла. Всі представлені у нас ароматичні композиції виготовляються французькими парфюмерами. Вони розкриваються так само, як і духи, в три етапи: базова нота, нота серця, шлейфового. Тому при виборі рідини для диффузора слід звертати увагу на складові аромат ноти.

Пристосування можуть бути виготовлені зі скла, кераміки і порцеляни, можливі різні кольори і форми виробів. На нашому сайті можна знайти величезний асортимент аромадіффізоров та інших ароматизаторів повітря. У нас ви зможете вибрати не тільки оригінальні і стильні судини, а й різноманітні аромасуміші. Також можна все для декору купити в віддаленому режимі, на сайті нашого інтернет-магазину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України