Новини

Дубові сходи від виробника – це надійно та вигідно

Сходи за натурального дерева подобаються багатьом. Справді, така модель не може залишити байдужим нікого, особливо якщо вона виготовлена з дуба. Але є у таких виробів і один мінус – висока вартість. Не кожен може собі дозволити замовити такий справжній шедевр. Хоча у сучасних споживачів з’явилася шикарна можливість стати володарем такого шикарного предмету інтер’єру.

Сходи з дубу на другий поверх: правела вибору

Компанія Panmayster.ua пропонує дубові сходи від виробника https://panmayster.ua/chodi/. А це означає, що кожен хто вирішить купити конструкцію на другий поверх, отримує продукцію високо якості і при цьому демократичні ціни. Адже від виробника – це завжди і якісно і вигідно. Замовити виготовлення під ключ дуже просто – достатньо звернутися до наших майстрів. Після узгодження ТЗ та вартості наші майстри проведуть всі етапи в результаті чого у вашому помешканні з’являться шикарні, дуже зручні, надійні та витривалі сходи з дуба.

Дуб – символ статусу

Саме так. Всі дерев’яні вироби, для створення яких використовується деревина дуба, позиціонуються як моделі розкішні, солідні і здатні підкреслити не тільки смак свого власника але і його фінансову успішність. Але це зовсім не означає, що вартість дубових сходів така висока, що купити їх можуть тільки обрані. Ні… Ми пропонуємо демократичні ціни так високу якість виготовлення. Як це можливо? Все просто, ми пропонуємо реалізацію проєкта «під ключ» що включає:

  1. розробку проекту;
  2. підбір матеріалів;
  3. виготовлення;
  4. збір конструкції;
  5. монтаж.

Саме тому наші сходи з натурального дерева ідеально вписуються в конкретне приміщення та стають родзинкою інтер’єру. Крім того ми гарантуємо що конструкція на другий поверх буде безпечною, зручною, екологічною та ергономічною.

сходи на другий поверх

Відвідавши наш каталог, кожен може оцінити фото вже реалізованих проектів. Але ми не повторюємося, бо добре розуміємо, що сучасний Замовник хоче чогось особливого і оригінального. Отже наше портфоліо це скоріше інформація про наш широкий асортимент. А вам ми запропонуємо щось унікальне і неповторне. Отже якщо ви вирішили що прийшов час облаштувати сходи і це має бути конструкція з дерева і саме з дубу – завітайте на Пан Майстер. Переконайтеся, що немає ніяких обмежень в плані конструктивну і дизайну і зв’яжіться з нами для узгодження всіх моментів щодо замовлення. Це буде вашою вдалою інвестицією і в імідж і в комфорт. Тим більше що цінова політика у нас дуже гнучка і ми використовуємо індивідуальний підхід, адже все залежить від складності завдання, розмірів конструкції, особливостей дизайну і інших факторів, які ми всі обов’язкового врахуємо. Саме тому наша продукція користується попитом і заслуговує на позитивні відгуки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України