Парафія м. Гент здійснила третю прощу до Люрдської базиліки в Остакер

Парафія Різдва Івана Хрестителя УГКЦ, що в бельгійському місті Гент, звершила третю парафіяльну прощу до Люрдської базиліки в м. Остакер.

«Слава цього чудотворного місця починається 1875 року з оздоровлення місцевого чоловіка», — розповів о. Іван Данчевський, настоятель громади.

Існують історичні відомості про те, що в 1949 році понад дві тисячі українців під проводом єпископа Івана Бучка здійснили паломництво в Остакер.

«Відновивши щорічне паломництво до Люрдської базиліки в Остакер, парафіяни з Гента радіють, що чисельність охочих молитись разом у цій прощі з кожним роком збільшується. Цього року були присутніми вірні з Генка та Брюсселя», — сказав о. Іван Данчевський.

По завершенні Літургії перед чудотворною статуєю Богородиці були піднесені молитви за мир в Україні та християнські родини. Відтак кожен молільник мав можливість у тиші перед Ґротою занести свої прохання до стіп Богородиці.

«Духовна сила спільної молитви та радість зустрічей залишила приємні враження для усіх паломників», — зауважив о. Іван Данчевський.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh