Духовне

Парафія м. Гент здійснила третю прощу до Люрдської базиліки в Остакер

Парафія Різдва Івана Хрестителя УГКЦ, що в бельгійському місті Гент, звершила третю парафіяльну прощу до Люрдської базиліки в м. Остакер.

Парафія м. Гент здійснила третю прощу до Люрдської базиліки в Остакер

«Слава цього чудотворного місця починається 1875 року з оздоровлення місцевого чоловіка», — розповів о. Іван Данчевський, настоятель громади.

Існують історичні відомості про те, що в 1949 році понад дві тисячі українців під проводом єпископа Івана Бучка здійснили паломництво в Остакер.

«Відновивши щорічне паломництво до Люрдської базиліки в Остакер, парафіяни з Гента радіють, що чисельність охочих молитись разом у цій прощі з кожним роком збільшується. Цього року були присутніми вірні з Генка та Брюсселя», — сказав о. Іван Данчевський.

По завершенні Літургії перед чудотворною статуєю Богородиці були піднесені молитви за мир в Україні та християнські родини. Відтак кожен молільник мав можливість у тиші перед Ґротою занести свої прохання до стіп Богородиці.

«Духовна сила спільної молитви та радість зустрічей залишила приємні враження для усіх паломників», — зауважив о. Іван Данчевський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України