Папський нунцій відвідав костел св. Марії Магдалини у Львові

В урочистість Різдва Господнього новий Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті у супроводі Архієпископа Мечислава Мокшицького відвідав римо-католицьку парафію св. Марії Магдалини у Львові. Представляючи вірним високого гостя, митрополит подякував нунцію за те, що той побажав також і з цією спільнотою пережити радість Різдва Господнього та зміцнити вірних своїм словом, а такої обнадіяти».

«Із великим захопленням дивлюся на цей прекрасний костел – сказав у проповіді Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. – Але ви би, напевно, мені відповіли: «Ексцеленціє, це не є костел, а зал органної музики». Однак в цьому мене не переконаєте, бо для мене це є костел. Дуже гарний костел.

Тому ми повинні зробити все можливе, щоби цей будинок сакральний, цей костел якнайшвидше повернувся до своєї первісної функції. Запевняю вас, що я зроблю все можливе, аби нагадати властям, що цей костел повинен бути костелом. Навіть якщо цей сакральний будинок використовується як зал органної музики, то сьогодні і так ми маємо винятковий і найкращий концерт, який є можливим. Чи знаєте, що це за концерт? – Це концерт ангелів, які співають: «Слава во вишніх Богу, і на землі мир людям доброї волі!» Це найкращий концерт. Космічний концерт. Цей концерт слухають ангели, слухають зорі, слухає ніч, і це є концерт, за який при вході не треба платити. А чому маємо такий концерт і чому співають ангели? – Тому, що святкує все людство».

На завершення проповіді Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті мовив: «Навіть там, де зараз війна, яка прагне знищити людину і людську гідність, ми твердо віримо, що завдяки Божому Слову людина якби заново народиться. І власне в цьому наша радість і радість свята Господнього Різдва, яке дає нам надію. І ніщо й ніхто не може забрати від нас цієї радості. Навіть якщо важко нам визнавати нашу віру, то ніщо не забере в нас цієї радості. Ніщо і ніхто не забере цієї радості».

Передаючи присутнім у храмі св. Марії Магдалини різдвяне вітання від Святішого Отця Франциска, Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті закликав докласти всіх зусиль для того, щоб ніхто і ніщо не відділяли людської музики від музики Господньої. Христос рождається, віддайте Йому хвалу!

Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті оглянув приміщення костелу св. Марії Магдалини та поспілкувався зі священиками, монахинями і парафіянами.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh