Папа Франциск зустрівся з засновником Instagram

26 лютого 2016 г. папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані Кевіна Сістрома, засновника “Instagram” – безкоштовного аплету для обміну фотографіями і відеозаписами з елементами соціальної мережі. Американський програміст і підприємець прибув до Італії для участі в Тижні високої моди, який проходить в Мілані, і запитав про можливість зустрітися зі Святішим Отцем.

Про свій візит до Понтифіка він розповів через власний аккаунт в “Instagram”, опублікувавши фотографію, на якій отримує вервицю з рук Папи і підписавши його: “Сьогодні я мав честь зустріти папу Франциска. Ми говорили про можливість зображень об’єднувати людей різних культур і мов. Без сумнівів, це один з найбільш незабутніх моментів у моєму житті”.

“Instagram” має близько 400 млн. користувачів у всьому світі. У квітні 2012 року він був куплений компанією “Facebook”.

За останні два місяці папа Франциск зустрівся у Ватикані з двома іншими представниками світової інтернет-індустрії. 22 січня 2016 року він прийняв на аудієнції главу американської корпорації “Apple” Тімоті Кука, а тижнем раніше керівника “Google” Еріка Шмідта, який після зустрічі зізнався, що розповів Франциску про свою книгу, написану разом з Джаредом Коеном, про нову цифрову еру і її вплив на майбутнє людей, народів і бізнесу.

Треба зазначити, що Франциск не шкодує слів критики на адресу великих корпорацій, але і позитивно оцінює значення і можливості нових технологій. У представленому 22 січня 2016 р. посланні на Всесвітній день соціальної комунікації він підкреслив, що розвиток комунікації є Божим даром, проте вимагає від людства великої відповідальності.

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh