На заводах Mercedes-Benz роботів замінять людьми

За рішенням Daimler AG, на заводах Mercedes-Benz роботів замінять людьми. За словами представників концерну, живі робочі швидше навчаються та можуть підлаштовуватися під смаки клієнта.

Керівництво концерну Daimler AG, який володіє компанією Mercedes-Benz, прийняв рішення про внесення змін в роботу своїх заводів. Тепер у виробничому процесі будуть задіяні люди, а не складальні машини. Обумовлено це тим, що роботи не можуть створювати автомобілі “на замовлення”, підлаштовуючись під смаки клієнтів. Крім того, живі робочі швидше навчаються: щоб освоїти щось нове, їм потрібно близько двох днів, тоді як перепрограмування машин займає досить тривалий термін.

В першу чергу, рішення торкнеться найбільшого заводу компанії, розташованого в Зіндельфінгені. На сьогоднішній день там виробляються моделі Mercedes-Benz S-Class і Mercedes-Maybach S-Class, складанням яких займаються роботи. Вже через кілька днів перевагу на цьому підприємстві отримають люди. Машини ж не зникнуть повністю, а залишаться в малій кількості, щоб доповнювати живих робітників і полегшувати виробничий процес.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh