Авторські статтіНовини

Папа звернувся до кенійців, угандійців та центральноафриканців з нагоди візиту до Африки

«Іду до вас, як служитель Євангелія, щоб звіщати любов Ісуса Христа та Його послання примирення, прощення та миру», – сказав Папа Франциск у відеозверненні англійською мовою, яке було передане в ефір телеканалами Кенії та Уганди. Святіший Отець зазначив, що метою його візиту, який розпочнеться у середу, є «утвердити католицьку спільноту в її вірі в Бога та в її свідченні Євангелія, яке навчає нас про гідність кожної людини та наказує відкривати серця ближнім».

«Одночасно, – додав Глава Католицької Церкви, – прагну зустрітися з усіма людьми Кенії та Уганди, звернувшись до кожного зі словами заохочення. Живемо в час, коли повсюди віруючої кожної релігії та люди доброї волі покликані поширювати взаєморозуміння та пошану й підтримувати один одного, як члени того самого людського роду».

«Це вперше в житті відвідаю африканський континент, такий прекрасний і багатий природою, народами і культурами, й очікую прекрасних відкриттів та збагачуючих зустрічей», – сказав Папа у відеозверненні французькою мовою до мешканців Центральноафриканської Республіки.

Зазначивши, що ця країна протягом «занадто довгого часу» переживає ситуацію насильства, Святіший Отець наголосив, що завданням цього візиту є, насамперед, «іменем Ісуса принести» розраду та надію. «Всім серцем сподіваюся, – сказав він, – що тим чи іншим способом мій візит зможе прикластися до зцілення ваших ран та сприяння умовам, необхідним для спокійнішого прийдешнього для Центральноафриканської Республіки та всіх її мешканців».

Далі Святіший Отець прокоментував гасло візиту до цієї країни: «Переплиньмо на інший берег», що, за його словами, є заохоченням для кожного «оновити свої стосунки з Богом та ближніми, щоби будувати справедливіший та більш братерський світ». Він також побажав, щоб Ювілей Милосердя, який у катедрі столиці Центральноафриканської Республіки Банґі буде відкритий уже 29 листопада, випереджуючи офіційне відкриття Святого Року, «став для кожного провидінною нагодою для справжнього прощення».

«Їду до вас, – сказав Папа, – як посланець миру. Моїм бажанням є підтримати міжрелігійний діалог, щоб заохотити до мирного співжиття у вашій країні: я знаю, що це можливо, бо всі ми – браття».

Джерело: радіо Ватикан

Католицький оглядач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.