Авторські статтіДуховне

Папа зробив пожертву на боротьбу з голодом в Лесото

Папа Франциск перерахував 400 тис. доларів на допомогу голодуючим жителям південноафриканської країни Лесото, де через сильну посуху загинула майже половина врожаю зерна.

Про пожертву повідомив королю Лесото Летсію III новий Апостольський нунцій в країні архієпископ Пітер Брайан Уеллс. Під час вручення вірчих грамот 4 серпня ватиканський дипломат підкреслив, що цей жест Святішого Отця є «знаком його любові до бідних і викинутих на узбіччя життя».

Представник Св. Престолу зауважив, що дар має винятковий характер, оскільки Папа ніколи не передає гроші державній владі. Зазвичай допомога надається католицьким благодійним організаціям, що діють на охоплених лихом територіях. Нунцій зазначив також, що за належним використанням коштів буде здійснюватися контроль.

В середині липня з закликом про допомогу населенню Лесото виступила Організація Об’єднаних Націй. «Лесото знаходиться на порозі найлютішої в своїй історії продовольчої кризи, близько 400 тисячам осіб потрібна негайна продовольча допомога», – зазначалося у зверненні заступника генсека ООН Джона Холмса.

За даними організації, урожай зерна в Лесото знизився з 126,2 тис. тонн в минулому році до 72 тис. тонн в цьому році, при мінімальній потребі для населення в розмірі 300 тис. тонн. Країна офіційно звернулася в ООН по гуманітарну допомогу 10 липня 2016 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України