Авторські статтіНовини

Фінансові проблеми можуть спричинити психічні розлади

Переживання фінансових труднощів і занепокоєння про борги сприяє виникненню психічних розладів, таких як депресія і алкогольна залежність. Про це заявили фахівці університету Саутгемптон Солент та національної служби охорони здоров’я.

Недавнє дослідження дає зрозуміти, що симптоми тривожності і алкогольної залежності притаманні тим, хто бореться з погашенням боргів. Крім того, проблеми з психікою і зловживанням алкоголю також є показником високого заробітку – своєрідне “порочне коло”.

Доктор Томас Річардсон вважає, що якщо людину мучать тривоги і проблеми, то алкоголь лише погіршить її фінансове становище. У дослідженні запропонували взяти участь 400 студентам із Великої Британії, щоб оцінити безліч фінансових факторів, у тому числі ставлення до грошових коштів. Виявилося, випускники більш обережно підходять до власних витрат, ніж першокурсники. Крім того, учні, які покинули університет внаслідок фінансових причин, незабаром мали погіршення психічного здоров’я.

Щоб надати деяку допомогу молодим людям, в університеті ввели фонд підтримки студентів з фінансовими труднощами. Ця організація надає консультації та поради, що сприяють поліпшенню психічного стану.

За словами керівника структури, для них важливо, щоб студенти могли повністю зосередитися на процесі отримання знань, а не на грошовому питанні. Структура гарантує надання необхідної підтримки для людей, які потребують допомоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.