Авторські статтіНовини

Папа затвердив обрання нового прелата «Opus Dei»

В понеділок 23 січня 2017 року Папа Франциск затвердив обрання Монс. Фернандо Окаріса Браня прелатом «Opus Dei». Цей священик став третім наступником Св. Хосемарії Ескріви, як провідника персональної прелатури.

Як інформує Catholic News Agency, обрання Монс. Окаріса не було несподіванкою, оскільки до того він був помічником попереднього прелата єпископа Хав’єра Ечеваррії, котрий помер 12 грудня 2016 р. у віці 84 роки.

Монс. Окаріс народився в Парижі у 1944 році в іспанській сім’ї, яка була виселена під час Іспанської громадянської війни 1930-их років. Вивчав фізику в Університеті Барселони і отримав ліценціат з теології в Папському Латеранському університеті в 1969 р. У 1971 р. прийняв священичі свячення, а також отримав докторат з теології в Університеті Наварра.

Священик був одним із професорів-засновників Папського університету Святого Хреста, а також був радником кількох дикастерій Римської Курії. Є автором кількох праць у сфері теології і філософії.

Від 1994 року Монс. Окаріс був генеральним вікарієм «Opus Dei», а у 2014 р. був іменований Вікарієм-помічником.

Процес обрання нового прелата стартував 21 січня пленарним засіданням Центрального дорадчого комітету, жіночої ради прелатури. Учасники подали імена тих священиків, які, на їх думку, найкраще підходять для посади прелата. Ці рекомендації були передані конгресу, який голосував за кандидатів. Виборчий конгрес розпочався 23 січня і зміг швидко обрати Монс. Окаріса.

Тепер, після затвердження Папою на посаді прелата, впродовж найближчих днів Монс. Окаріс запропонує номінації своїх вікаріїв в конгрес та інших членів рад, що допомагатимуть йому впродовж 8-річного терміну.

Заснована у 1928 році Св. Хосемарією Ескріва, персональна прелатура «Opus Dei» наголошує, що кожен може осягнути святість. Її головна місія – духовний зріст і учнівство серед мирян, навчаючи своїх членів використовувати свою роботу і звичайну діяльність як шлях до зустрічі з Богом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України