Авторські статтіДуховне

Папа на Римському форумі закликав підприємців до відповідальності

Звертаючись до учасників зустрічі підприємців «Римський Форум», що проходить у Римі 1 і 2 вересня 2018 р., Святіший Отець закликав їх наслідувати св. Франциска з Ассізі, спрямовувати економічну діяльність на служіння людині та допомагати найбіднішим країнам.

У суботу 1 вересня 2018 р. Папа Франциск прийняв на аудієнції групу підприємців, які беруть участь у дводенному «Римському Форумі» – зустрічі, присвяченій темам захисту довкілля і сталого розвитку. Звертаючись до підприємців, Папа Франциск висловив схвалення з приводу того, що саме у Всесвітній день молитви в наміренні дбання про сотворений світ вони проводять ініціативу, присвячену роздумам та обговоренню тем, запропонованих Енциклікою «Laudato si’».

Святий Франциск – приклад для наслідування

Цитуючи енцикліку, Святіший Отець вказав на постать св. Франциска як взірцевий приклад «дбання про те, що є слабким, та цілісної екології, прожитої з радістю й автентичністю» (Енц. Laudato si’, 10). «Для св. Франциска, – зауважив він, – кожен контакт з конкретними людьми й речами ставав зустріччю із Сотворителем. З його віри в Бога походила його місія на користь справедливості, миру й пошани до створіння».

Заклик до відповідальності

«Кожен з нас несе відповідальність за інших і за майбутнє нашої планети, – вів далі Папа. – Так само економіка повинна служити людині, а не визискувати її та обкрадати її ресурси». Він додав, що завдяки використанню технологій та ресурсів, ми повинні допомагати найбіднішим країнам «стати на шлях відновлення і сталого та цілісного розвитку».

Як діти Отця Сотворителя

На завершення Папа Франциск висловив побажання, аби «люди нашого часу, визнаючи себе синами і доньками Отця Сотворителя, що є на небесах, дедалі більше і конкретніше сприяли тому, щоб усі могли користуватися цінними ресурсами землі». Його святість закликав учасників зустрічі робити свій внесок у дану діяльність, призиваючи на них та на їхню працю Господнє благословення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України