Папа на Римському форумі закликав підприємців до відповідальності

Звертаючись до учасників зустрічі підприємців «Римський Форум», що проходить у Римі 1 і 2 вересня 2018 р., Святіший Отець закликав їх наслідувати св. Франциска з Ассізі, спрямовувати економічну діяльність на служіння людині та допомагати найбіднішим країнам.

У суботу 1 вересня 2018 р. Папа Франциск прийняв на аудієнції групу підприємців, які беруть участь у дводенному «Римському Форумі» – зустрічі, присвяченій темам захисту довкілля і сталого розвитку. Звертаючись до підприємців, Папа Франциск висловив схвалення з приводу того, що саме у Всесвітній день молитви в наміренні дбання про сотворений світ вони проводять ініціативу, присвячену роздумам та обговоренню тем, запропонованих Енциклікою «Laudato si’».

Святий Франциск – приклад для наслідування

Цитуючи енцикліку, Святіший Отець вказав на постать св. Франциска як взірцевий приклад «дбання про те, що є слабким, та цілісної екології, прожитої з радістю й автентичністю» (Енц. Laudato si’, 10). «Для св. Франциска, – зауважив він, – кожен контакт з конкретними людьми й речами ставав зустріччю із Сотворителем. З його віри в Бога походила його місія на користь справедливості, миру й пошани до створіння».

Заклик до відповідальності

«Кожен з нас несе відповідальність за інших і за майбутнє нашої планети, – вів далі Папа. – Так само економіка повинна служити людині, а не визискувати її та обкрадати її ресурси». Він додав, що завдяки використанню технологій та ресурсів, ми повинні допомагати найбіднішим країнам «стати на шлях відновлення і сталого та цілісного розвитку».

Як діти Отця Сотворителя

На завершення Папа Франциск висловив побажання, аби «люди нашого часу, визнаючи себе синами і доньками Отця Сотворителя, що є на небесах, дедалі більше і конкретніше сприяли тому, щоб усі могли користуватися цінними ресурсами землі». Його святість закликав учасників зустрічі робити свій внесок у дану діяльність, призиваючи на них та на їхню працю Господнє благословення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh