Папа ввірив Богородиці жертви війн та всіх матерів

«Дорогі брати й сестри, ввіряю Марії, Цариці миру, долю народів, пригноблених війнами і конфліктами, особливо, на Близькому Сході. Багато невинних людей, чи то християн, чи мусульман, чи приналежних до таких меншин, як єзиди, переживають важкі випробувань, зазнаючи насильства й дискримінацій», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 14 травня 2017 р., завершивши напередодні паломництво до Фатіми.

«Моя солідарність супроводжується згадкою в молитві, – додав він. – Одночасно, дякую всім тим, хто анґажується у задоволення гуманітарних потреб. Заохочую різні спільноти прямувати вперед шляхом діалогу та суспільного миру, щоб будувати майбутнє взаємопошани, безпеки та миру, тримаючись якнайдалі від будь-яких війн».

Вітаючи різні групи прочан, Святіший Отець звернув увагу на те, що наші суспільства потребують особливої уваги з боку всіх до проблем життя і материнства. «Цей заклик набирає особливого значення, – додав він, – саме сьогодні, коли в багатьох країнах відзначається свято матері. З вдячністю та любов’ю згадуємо про всіх мам, також і тих, які вже відійшли до неба, ввіряючи їх Марії, Ісусовій мамі».

Папа заохотив прочан згадати про своїх матерів і проказати за них тиху молитву.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh