Папа: Врятувати дітей та дорослих від лиха торгівлі людьми

Прийшов час покласти кінець торгівлі людьми, що є жахливою «формою рабства» і «ганебним лихом» людства. Про це написав Папа Франциск у посланні до 17-тої Конференції, присвяченої боротьбі з торгівлею людьми, що пройшла у Відні 3 і 4 квітня 2017 р. за ініціативою ОБСЄ в рамках Альянсу протидії торгівлі людьми. Послання Святішого Отця зачитав отець Майкл Черні, заступник Секретаря Відділу у справах мігрантів Дикастерії сприяння цілісному розвиткові людини, що брав участь у конференції.

У посланні йдеться про те, що віруючих будь-якої релігії надзвичайно вражають повідомлення про те, що торгівля людьми існує в кожній країні і є одним з найбільш процвітаючих бізнесів у всьому світі. «Це одна з форм рабства, злочин проти людяності, грубе порушення прав людини, жахливе лихо, що заслуговує ще більшого засудження, коли йдеться про дітей», – написав Папа.

Глава Католицької Церкви закликав учасників конференції «робити все можливе, щоб підвищити обізнаність громадськості та краще скоординувати державні, правові, правозастосовні та соціальні зусилля, щоб врятувати мільйони дітей, а також дорослих». «Необхідно терміново зробити ще більше, щоб вберегти їх від торгівлі й неволі», – наголосив Святіший Отець. Він побажав учасникам конференції успішної та плідної праці, уділяючи їм своє Апостольське благословення.

Далі у своїй доповіді о. Майкл Черні висловив стурбованість тим, що зусилля, які докладалися до цього часу в боротьбі з торгівлею людьми, є недостатніми. Він вказав на три важливі пункти протидії цьому лихові: запобігання торгівлі, захист жертв і переслідування злочинців. Отець Черні наголосив також на необхідності тісної співпраці між установами, релігійними організаціями, засобами масової інформації для здійснення рішучих дій, спрямованих на боротьбу з торгівлею людьми.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh