Авторські статтіДуховне

Папа обідав разом з бідними під час візиту в італійському Палермо

Відвідуючи в суботу, 15 вересня 2018 р., південноіталійський острів Сицилію, Папа Франциск спожив обід разом з «найостаннішими» Палермо, а опісля відвідав місце служіння та мученицької смерті о. Піно

Після Святої Меси на площі Foro Italico в Палермо, Папа Франциск від’їхав до соціального осередку «Місія Надії та любові», де пообідав з його підопічними. Він розділив трапезу разом з засновником ініціативи Б’яджо Конте, місцевим архиєпископом Коррадо Лорефіче, волонтерами, нужденними, мігрантами та колишніми в’язнями. В залі, де обідав Святіший Отець, вмістилися 160 осіб, а ще понад тисяча розмістилися в інших приміщеннях місії.

Місія починається з рідного міста

Мова йде про ініціативу, засновану 1991 року місіонером-мирянином, який, маючи 26 років, залишив Палермо, щоб оселитися в селі, а згодом здійснив паломництво місцями, пов’язаними з життям святого Франциска. Бажаючи в цей період свого життя виїхати на місії, Б’яджо збагнув, що ці місійні терени починаються у його місті – серед злиденних, яким він присвятив своє служіння.

Сьогодні тут у перебудованих та відремонтованих приміщеннях колишньої казарми отримують допомогу коло тисячі нужденних, починаючи від безхатченків з розташованого неподалік центрального вокзалу, осіб, узалежнених від алкоголю та наркотиків, мігрантів, колишніх в’язнів.

На парафії блаженного Джузеппе Пульїзі

Після обіду Папа здійснив приватний візит до парафії святого Ґаетано в кварталі Бранкаччіо, де протягом останніх трьох років свого життя служив о. Джузеппе Пульїзі, якого всі називали дон Піно. Святіший Отець відвідав помешкання священика, яке сьогодні стало музеєм, та дидактичний осередок «Отче наш», створений цим душпастирем. Звідтіль Папа від’їхав до катедрального собору на зустріч з духовенством, чернецтвом і семінаристами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України