Авторські статтіНовини

Папа Франциск склав співчуття постраждалим від теракту в Квебеці

«Святіший Отець ще раз рішуче засуджує насильство, що породжує чимало страждань, та випрошуючи у Бога дару взаємної пошани і миру, призиває на родини жертв, на усіх, кого торкнула ця трагедія та на всіх квебекців благодаті Божого благословення», – читаємо у телеграмі співчуття з приводу теракту, що відбувся ввечері, 29 січня 2017 р., в мечеті міста Квебек у Канаді, яку Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін надіслав від імені Папи Франциска на адресу кардинала Жераля Сіпріана ЛяКруа, Архиєпископа Квебеку.

У посланні зазначається, що Святіший Отець вручає в руки Божого милосердя душі загиблих та молиться за тих, які втратили своїх близьких. Він також запевняє свою духовну близькість з усіма пораненими та їхніми родинами, а також всім, хто надає допомогу.

Вранці, 30 січня, після Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти», Папа Франциск поспілкувався з кардиналом ЛяКруа, який в ці дні перебував у Римі. Святіший Отець наголосив на важливості того, щоб в цей період християни та мусульмани перебували в молитовній єдності та запевнив свої молитви за постраждалих. Після цієї зустрічі ієрарх відразу відлетів до Канади.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України