Папа Франциск склав співчуття постраждалим від теракту в Квебеці

«Святіший Отець ще раз рішуче засуджує насильство, що породжує чимало страждань, та випрошуючи у Бога дару взаємної пошани і миру, призиває на родини жертв, на усіх, кого торкнула ця трагедія та на всіх квебекців благодаті Божого благословення», – читаємо у телеграмі співчуття з приводу теракту, що відбувся ввечері, 29 січня 2017 р., в мечеті міста Квебек у Канаді, яку Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін надіслав від імені Папи Франциска на адресу кардинала Жераля Сіпріана ЛяКруа, Архиєпископа Квебеку.

У посланні зазначається, що Святіший Отець вручає в руки Божого милосердя душі загиблих та молиться за тих, які втратили своїх близьких. Він також запевняє свою духовну близькість з усіма пораненими та їхніми родинами, а також всім, хто надає допомогу.

Вранці, 30 січня, після Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти», Папа Франциск поспілкувався з кардиналом ЛяКруа, який в ці дні перебував у Римі. Святіший Отець наголосив на важливості того, щоб в цей період християни та мусульмани перебували в молитовній єдності та запевнив свої молитви за постраждалих. Після цієї зустрічі ієрарх відразу відлетів до Канади.

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh