Папа призначив нового керівника прес-служби

Папа провів реорганізацію в прес-службі Апостольського Престолу. Він прийняв відставку о. Федеріко Ломбарді з посади її директора і призначив на його місце Грега Берка, який приступить до своїх обов’язків з 1 серпня 2016 г. Крім того, Франциск призначив нового віце-директора цієї структури. Ним стала Палома Гарсія Овехера.

56-річний Грег Берк, який народився в США, працює в структурах Апостольського Престолу з 2012 року, коли був призначений консультантом з питань комунікації в секції з загальних питань Державного Секретаріату. З 21 грудня 2015 року був віце-директором прес-служби Апостольського Престолу. Володіє англійською, італійською, іспанською, французькою мовами.

40-річна іспанка Палома Гарсія Овехера, з вересня 2012 р працювала кореспондентом в Італії і Ватикані для кількох радіо- і телеканалів, а також газет. Знає іспанську, англійську, італійську, китайську мови.

Священик Федеріко Ломбарді був керівником прес-служби з липня 2006 року, він змінив на цій посаді Хоакіна Наварро-Вальсу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh