Духовне

Папа призначив нового керівника прес-служби

Папа провів реорганізацію в прес-службі Апостольського Престолу. Він прийняв відставку о. Федеріко Ломбарді з посади її директора і призначив на його місце Грега Берка, який приступить до своїх обов’язків з 1 серпня 2016 г. Крім того, Франциск призначив нового віце-директора цієї структури. Ним стала Палома Гарсія Овехера.

56-річний Грег Берк, який народився в США, працює в структурах Апостольського Престолу з 2012 року, коли був призначений консультантом з питань комунікації в секції з загальних питань Державного Секретаріату. З 21 грудня 2015 року був віце-директором прес-служби Апостольського Престолу. Володіє англійською, італійською, іспанською, французькою мовами.

40-річна іспанка Палома Гарсія Овехера, з вересня 2012 р працювала кореспондентом в Італії і Ватикані для кількох радіо- і телеканалів, а також газет. Знає іспанську, англійську, італійську, китайську мови.

Священик Федеріко Ломбарді був керівником прес-служби з липня 2006 року, він змінив на цій посаді Хоакіна Наварро-Вальсу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.