Авторські статтіДуховне

Папа прийняв зречення з уряду Вашингтонського Архиєпископа

В листі до ієрарха Святіший Отець дякує за свідчення серця пастиря, що шукає добро Церкви

У п’ятницю, 12 жовтня 2018 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск прийняв зречення з пастирського уряду Вашингтонського Архиєпископа в США, подане кардиналом Дональдом Вуерлом. Вперше прохання про відставку він подав три роки тому, коли йому сповнилися 75 років життя.

Серце пастиря, що шукає добро Церкви

У листі, надісланому ієрархові, якого опублікував сайт архидієцезії, Глава Католицької Церкви стверджує, що подане прохання про зречення з уряду вказує на «серце пастиря, який завдяки широті погляду, спроможного розпізнати більше добро для повноти тіла, віддає перевагу вчинкам, які підтримуватимуть, стимулюватимуть та посилюватимуть єдність і місію Церкви, виходячи за межі будь-яких безплідних поділів, посіяних батьком брехні, який, намагаючись поранити пастиря, не пране нічого іншого, як розсіяти овець».

Божий проект на першому місці

«Ти маєш достатньо аргументів для того, щоб “виправдати” своє діяння, розрізняючи між тим, що означає покривати злочини чи не займатися проблемами і що означає помилитися. Однак, Твоє благородство спонукало Тебе не застосовувати цей шлях оборони. За це пишаюся і дякую Тобі. Таким чином наголошуєш на намірі ставити на перше місце Божий задум, аніж будь-які особисті проекти, включаючи й те, що можна вважати добрим для Церкви. Твоє зречення є знаком готовності та слухняності Святому Духові, Який не перестає діяти у Своїй Церкві», – пише Святіший Отець.

Приймаючи зречення з уряду Архиєпископа, Папа доручає кардиналові Дональду Вуерлу провадити Вашингтонську архидієцезію в якості Апостольського Адміністратора аж до призначення свого наступника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.