Техно

МКС може стати першим земним об’єктом, захопленим прибульцями з Нібіру – конспірологи

Відомості про те, що члени експедиції на Міжнародній космічній станції стали першими, хто побачили і навіть документально зафіксували появу Планету Х біля Сонця, з’єднання явилися ще навесні цього року.

Кільком уфологам вдалося перехопити переговори астронавтів з Землею. Як стверджують експерти, в повідомленнях членів експедиції звучали панічні нотки. Конспірологи висловили при цьому думку, що МКС може стати першим земним об’єднання об’єктом, захопленим прибульцями з Нібіру. Для такої версії є всі підстави. По-перше, якщо наміри інопланетян щодо Землі, як самого комфортного місця для життя в Сонячній системі, то члени міжнародної експедиції можуть стати зручним приводом для шантажу і пред’явлення умів. По-друге, таким образам прибульці отримають вичерпні відомості про реальну місії людей в космічному просторі, завдяки звітів про дослідження. Крім того, якщо на Планеті Х дійсно знаходяться ті аннунаки, про які повідомляли стародавні шумери, то за допомогою дослідів над астронавтами можна простежити динаміку еволюції людства за минулі тисячі років.

МКС может стать первым земным объектом, захваченным пришельцами с Нибиру - конспирологиНа думку конспірологів, важко повірити в гуманізм прибульців, так само, як і в їхній спосіб мислення, хоч в чомусь співпадає з людським. До речі, в березні цього року члени експедиції МКС доповідали про червоному тумані, який обволікав станцію, після того, як Нібіру була помічена в Сонячній системі. У цею ж годину, на Землі в Північній півкулі випав загадковий помаранчевий сніг. Нещодавно стало відомо, що ряд вчених закликав уряди Росії і США перевести Міжнародну космічну станцію в безпілотний режим. Офіційно це пов’язаність язувалося з можливою нештатної ситуацією на борту з технічних причин. Однак конспірологи впевнені, що мова йшла саме про прибульців з Нібіру. Можна, звичайно, назвати це черговими фантазіями представників нетрадиційної науки, але історія показує, що інформація конспірологів нерідко виявлялася вірною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України