Техно

МКС може стати першим земним об’єктом, захопленим прибульцями з Нібіру – конспірологи

Відомості про те, що члени експедиції на Міжнародній космічній станції стали першими, хто побачили і навіть документально зафіксували появу Планету Х біля Сонця, з’єднання явилися ще навесні цього року.

Кільком уфологам вдалося перехопити переговори астронавтів з Землею. Як стверджують експерти, в повідомленнях членів експедиції звучали панічні нотки. Конспірологи висловили при цьому думку, що МКС може стати першим земним об’єднання об’єктом, захопленим прибульцями з Нібіру. Для такої версії є всі підстави. По-перше, якщо наміри інопланетян щодо Землі, як самого комфортного місця для життя в Сонячній системі, то члени міжнародної експедиції можуть стати зручним приводом для шантажу і пред’явлення умів. По-друге, таким образам прибульці отримають вичерпні відомості про реальну місії людей в космічному просторі, завдяки звітів про дослідження. Крім того, якщо на Планеті Х дійсно знаходяться ті аннунаки, про які повідомляли стародавні шумери, то за допомогою дослідів над астронавтами можна простежити динаміку еволюції людства за минулі тисячі років.

На думку конспірологів, важко повірити в гуманізм прибульців, так само, як і в їхній спосіб мислення, хоч в чомусь співпадає з людським. До речі, в березні цього року члени експедиції МКС доповідали про червоному тумані, який обволікав станцію, після того, як Нібіру була помічена в Сонячній системі. У цею ж годину, на Землі в Північній півкулі випав загадковий помаранчевий сніг. Нещодавно стало відомо, що ряд вчених закликав уряди Росії і США перевести Міжнародну космічну станцію в безпілотний режим. Офіційно це пов’язаність язувалося з можливою нештатної ситуацією на борту з технічних причин. Однак конспірологи впевнені, що мова йшла саме про прибульців з Нібіру. Можна, звичайно, назвати це черговими фантазіями представників нетрадиційної науки, але історія показує, що інформація конспірологів нерідко виявлялася вірною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.