Папа подякував італійським поліцейським, що забезпечують порядок поряд з Ватиканом

«Зовнішній порядок», забезпечений органами правопорядку, спричиняється до внутрішнього спокою прочан, що шукають у мирі зустрічі з Господом. На це вказав Папа Франциск, приймаючи у п’ятницю, 13 січня 2017 р., особовий склад, керівництво й капеланів Інспекторату Італійської Поліції при Ватикані, складаючи їм свою шану і вдячність за «великодушне служіння, в якому не бракує труднощів і ризику».

«Ви в певному значенні є “ангелами охоронцями” площі Святого Петра. У дійсності, ви щодня пильнуєте цей особливий центр християнства та інші місця, що належать Ватиканові, з великим дбанням, професійністю та почуттям обов’язку. Й особливо протягом цього останнього періоду ви виявили компетентність та сміливість в подоланні багатьох викликів і різних небезпек, великодушно анґажуючись у запобігання злочинам. Таким чином, ви вчинили безпечним доступ паломників до базиліки й на зустрічі з Наступником святого Петра», – сказав Святіший Отець, дякуючи за це служіння й зазначаючи, що йому відомо, яких воно вимагає жертв.

Зокрема, у контексті того, що нещодавній Святий Рік привів до Риму численних паломників з різних кінців світу, Глава Католицької Церкви відзначив, що це вимагало від сил правопорядку збільшення зусиль, спрямованих на те, аби «богослуження та події, пов’язані з Ювілеєм, могли відбуватися в безпеці і спокої». «Зовнішній порядок, над яким ви чували з великим старанням, уважною турботливістю й постійною готовністю, причинився, таким чином, до сприяння внутрішньому порядкові паломників, що шукали миру в зустрічі з Господнім милосердям», – зауважив Папа, додаючи:

«Різдво спонукало нас ще раз співставитися з пониженням Божого Сина, Який забажав стати подібним до нас в усьому, крім гріха, аби допомогти нам зрозуміти, наскільки Він нас полюбив і любить. Ця безмірна любов є постійним запрошенням навернутися до гостинності, солідарності й прощення щодо наших ближніх. Таким чином, зможемо відчути всередині нас той мир, який ангели у Вифлеємі звіщали людям доброї волі».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh