Авторські статтіНовини

Папа подякував італійським поліцейським, що забезпечують порядок поряд з Ватиканом

«Зовнішній порядок», забезпечений органами правопорядку, спричиняється до внутрішнього спокою прочан, що шукають у мирі зустрічі з Господом. На це вказав Папа Франциск, приймаючи у п’ятницю, 13 січня 2017 р., особовий склад, керівництво й капеланів Інспекторату Італійської Поліції при Ватикані, складаючи їм свою шану і вдячність за «великодушне служіння, в якому не бракує труднощів і ризику».

«Ви в певному значенні є “ангелами охоронцями” площі Святого Петра. У дійсності, ви щодня пильнуєте цей особливий центр християнства та інші місця, що належать Ватиканові, з великим дбанням, професійністю та почуттям обов’язку. Й особливо протягом цього останнього періоду ви виявили компетентність та сміливість в подоланні багатьох викликів і різних небезпек, великодушно анґажуючись у запобігання злочинам. Таким чином, ви вчинили безпечним доступ паломників до базиліки й на зустрічі з Наступником святого Петра», – сказав Святіший Отець, дякуючи за це служіння й зазначаючи, що йому відомо, яких воно вимагає жертв.

Зокрема, у контексті того, що нещодавній Святий Рік привів до Риму численних паломників з різних кінців світу, Глава Католицької Церкви відзначив, що це вимагало від сил правопорядку збільшення зусиль, спрямованих на те, аби «богослуження та події, пов’язані з Ювілеєм, могли відбуватися в безпеці і спокої». «Зовнішній порядок, над яким ви чували з великим старанням, уважною турботливістю й постійною готовністю, причинився, таким чином, до сприяння внутрішньому порядкові паломників, що шукали миру в зустрічі з Господнім милосердям», – зауважив Папа, додаючи:

«Різдво спонукало нас ще раз співставитися з пониженням Божого Сина, Який забажав стати подібним до нас в усьому, крім гріха, аби допомогти нам зрозуміти, наскільки Він нас полюбив і любить. Ця безмірна любов є постійним запрошенням навернутися до гостинності, солідарності й прощення щодо наших ближніх. Таким чином, зможемо відчути всередині нас той мир, який ангели у Вифлеємі звіщали людям доброї волі».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України