Духовне

Папа: Молитва – перше «місійне діло», доступне кожному

У відеопосланні з нагоди Загальної асамблеї Папських Місійних Організацій Папа поділився думками про їхню важливу діяльність в справі євангелізації.

«Молитва – це перше “місійне діло”, яке кожен християнин може і повинен робити», – наголосив Папа Франциск у відеозверненні з нагоди початку Загальної асамблеї Папських Місійних Організацій, що відкрилася у понеділок, 28 травня 2018 року. З цієї нагоди він вирішив нагадати про значення цих організацій в житті та місії Церкви.

Співпраця між місцевими Церквами – ознака вселенськості

Святіший Отець зауважив, що вже від перших часів християнства «взаємна підтримка між місцевими Церквами, задіяними у звіщення та свідчення Євангелія, була знаком Вселенської Церкви». А в ХІХ сторіччі «звіщення Христа отримало новий імпульс» завдяки заснуванню Місійних Організацій із особливим завданням «молитися та конкретно діяти на підтримку євангелізації нових територій».

«Папа Пій ХІ надав цим Організаціям визнання, як Папським, прагнучи таким чином підкреслити, наскільки місія Церкви, звернена до всіх народів, лежить на серці Наступника святого Петра. І так триває до сьогодні!» – наголосив Папа Франциск.

Навіщо потрібні Папські Місійні Організації?

Далі Єпископ Риму поділився думками про те, чому Папські Місійні Організації є важливими. За його словами, насамперед, тому, що ми «повинні молитися за місіонерів та місіонерок, за євангелізаційну місію Церкви».

«Молива – це перше “місійне діло”, яке кожен християнин може і повинен робити, й воно також є найефективнішим, навіть якщо це не піддається вимірюванню. У дійсності, головним діячем євангелізації є Святий Дух, а ми покликані з ним співпрацювати», – сказав Святіший Отець, додаючи:

«Крім того, ці Організації забезпечують від імені Папи справедливий розподіл матеріальної допомоги, так щоб всі Церкви в світі мали необхідний мінімум підтримки для євангелізації, звершення Святих Тайн, для священиків, семінарій, пастирської праці та катехитів».

Підсумовуючи, Папа закликав всіх «співпрацювати в нашому спільному завданні звіщати Євангеліє та підтримувати молоді Церкви». Таким чином Церква й надалі відкриватиметься для всіх, «з радістю звіщаючи Добру Новину Ісуса Христа, Спасителя світу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.