Авторські статті

Нова Пошта першою вирішила вступити у боротьбу за працівника

Новина про те, що «Нова Пошта» забезпечить медичним страхуванням усіх своїх співробітників важлива не як приклад соціальної відповідальності. Ця новина важлива в цілому, як важливий сигнал для ринку праці. Всі чекають підвищення зарплат і виведення їх з тіні від уряду, а відрегулює все тільки ринок. Ти ніколи не будеш морочитися зі страховками, якщо до тебе стоїть черга претендентів. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що ніякий уряд тут нічого не зробить. Якщо працівників більше, ніж роботи, вони будуть працювати без страховок, нелегально, за 100 доларів, як було в Китаї ще років 10 тому. Але як тільки економіка починає зростати, відкриваються нові робочі місця і не вистачає робочих рук, на кухні відразу з’являються «печеньки», підвищуються зарплати, оформлюються страховки. Тому що, коли бізнесу потрібні люди, він буде за них платити стільки, скільки буде потрібно.

За словами блогера, наймати співробітників стало непросто і з кожним роком все дорожче. Вигідніше утримувати своїх, ніж постійно шукати нових. «Нова Пошта» раніше всіх вловила тренд і тепер отримає перевагу. На думку Марченко, зараз вони навіть переплачують, але в довгостроковій перспективи однозначно виграють. Ринок праці став вкрай складним для роботодавців. Вивчаємо кращі практики, впроваджуємо у себе або нічого не робимо, а потім посміхаємося і махаємо, коли працівники підуть до конкурентів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.