Авторські статтіДуховне

Папа приєднається до сімей з усього світу, які прибули до Ірландії на Всесвітню зустріч сімей

Через повідомлення в Твіттері Папа Франциск приєднався до Всесвітньої зустрічі сімей, яка розпочинається в Дубліні. До сімей, що прибули до Ірландії з усього світу, він особисто приєднається 25 серпня

«Сьогодні в Дубліні розпочнеться Всесвітня зустріч сімей. Єднаймося в молитві за всі родини світу, особливо за ті, які переживають труднощі. @WMOF2018 @LaityFamilyLife» – такий твіт був опублікований через обліковий запис Глави Католицької Церкви у вівторок, 21 серпня 2018 року. Він присвячений початкові ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, яка зібрала в Ірландії сім’ї із 116 країн з усіх континентів.

Відкриття в усіх дієцезіях

Тема церемонії відкриття зустрічі звучить: «Радість любові в сім’ях – це також радість Церкви». Відкриття відбудеться ввечері в Дубліні та, одночасно, в усіх 26 дієцезіях Ірландії. Церемонія матиме також екуменічний характер.

Наступного дня на «RDS-Арені» Дубліна розпочнеться триденний Душпастирський конгрес, під час якого основну увагу буде зосереджено на різних аспектах Апостольського напоумлення Папи Франциск «Amoris laetitia», приготованого за підсумками двох синодальних асамблей, присвячених сім’ї, що відбувалися у Ватикані 2014 та 2015 року.

Кульмінаційними моментами ІХ Всесвітньої зустрічі сімей стануть Фестиваль сімей, що відбудеться ввечері 25 серпня за участю Святішого Отця, та Свята Меса, яку він очолить наступного дня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України