Духовне

Папа: голод у світі викликаний байдужістю багатьох та егоїзмом деяких

«Голод і недоїдання не є структурними явищами в деяких географічних районах, але станом загального недорозвинення, викликаного байдужістю багатьох та егоїзмом деяких». викликаної байдужністю багатьох і егоїзмом деяких». Це підкреслив Папа Франциск у зверненні до 40-ої Конференції ФАО -(Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН), що розпочалась у Римі 3 липня 2017 року.

На церемонії відкриття Державний Секретар Святої Столиці кардинал П’єтро Паролін іспанською мовою прочитав послання Святішого Отця та офіційно оголосив, що 16 жовтня цього року, з нагоди Всесвітнього дня продовольства (World Food Day), Святіший Отець відвідає  штаб-квартиру ФАО у Римі, прийнявши запрошення Генерального директора Жозе Ґраціано да Сілва.

Всесвітній день продовольства  спрямований на збільшення обсягу знань населення планети про стан глобальної продовольчої проблеми, об`єднання сил у боротьбі з голодом, недоїданням та злиднями. Його цьогорічна тема: «Змінити майбутнє міграції».

У посланні Святіший Отець наголошує, що війни, тероризм, примушене переселення, які дедалі більше обумовлюють навіть діяльність у сфері співпраці, не є наслідком фатальності, але конкретних рішень. Йдеться про складний механізм, від якого страждають найразливіші країни, включаючи виробничі процеси та примушуючи мільйони  людей залишати свої землі, шукаючи притулку та надії на краще життя. Його Святість підкреслив, що свобода вибору кожної людини поєднується з солідарністю стосовно всіх, відповідно до потреб, виконуючи прийняті зобов’язання.

Папа Франциск висловив сподівання, що 40-а Конференція зможе дати новий імпульс діяльності ФАО та забезпечити засоби, бажані й очікувані мільйонами наших братів, які сподіваються не тільки технічного внеску в підвищення ресурсів і розподілу плодів виробництва, а й конкретного знак братства, що дозволить їм вірити в майбутнє.

40-а сесія Конференції ФАО триватиме до 8 липня. Конференція – це вищий орган управління ФАО, засідання якого відбуваються раз у два роки. Цього року учасники обговорюють рад важливих питань, серед яких, як перевести зобов’язання в дії по досягненню глобальної мети «Нульового голоду»; проблеми дефіциту водних ресурсів, відсутності продовольчої безпеки і зміни клімату на Близькому Сході й у Північній Африці; стійкі рішення для запобігання голоду в країнах, заторкнутих конфліктами; план дій щодо продовольчої безпеки та харчування для малих острівних держав, що розвиваються і роль сільського розвитку в усуненні факторів, що стимулюють міграцію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.