Папа Франциск вирушив до Польщі

Запросивши три роки тому юнаків і дівчат з усього світу на велике побачення у польському місті Кракові, Папа Франциск вирушив у подорож до цієї центральноєвропейської країни, що стане 23 країною, яку він відвідає під час свого понтифікату. У середу, 27 липня 2016 р., приблизно о 14:15 місцевого часу, з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно піднявся в небо літак, яким теперішній Наступник святого Петра вирушив у свою 15-ту Апостольську подорож.

Вранці, перед від’їздом до аеропорту, Папа Франциск попросив благословення на подорож у свого святого попередника Івана Павла ІІ, несподівано завітавши до базиліки Святого Петра та помолившись перед його гробом. А коли вирушав від «Дому святої Марти», його привітала група юних біженців, дев’ять хлопців та шість дівчат, якими опікується Апостольська Елеумозінерія. Вони походять з різних країн та прибули до Італії нещодавно і ще не отримали документів, що дають змогу подорожувати.

Переліт триватиме приблизно дві години, а тому на 16:00 місцевого (17:00 – київського часу) в краківському міжнародному аеропорту ім. Івана Павла ІІ запланована церемонія зустрічі. Вона відбудеться за участю Глави Держави та матиме офіційний, але неформальний характер. Першу свою промову у Польщі Папа виголосить під час зустрічі з представниками влади у Вавельському замку – колишній резиденції польських королів.

До учасників Всесвітнього Дня молоді, що розпочався напередодні, Святіший Отець офіційно приєднається завтра ввечері. Тим часом у Кракові триває триденний фестиваль молоді. Крім того, в церквах Кракова катехизи для молоді виголошують єпископи, відбувається вшанування святих покровителів цьогорічного Світового Дня Молоді, проводяться «Ярмарки покликань».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh