Духовне

Папа Франциск вирушив до Польщі

Запросивши три роки тому юнаків і дівчат з усього світу на велике побачення у польському місті Кракові, Папа Франциск вирушив у подорож до цієї центральноєвропейської країни, що стане 23 країною, яку він відвідає під час свого понтифікату. У середу, 27 липня 2016 р., приблизно о 14:15 місцевого часу, з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно піднявся в небо літак, яким теперішній Наступник святого Петра вирушив у свою 15-ту Апостольську подорож.

Вранці, перед від’їздом до аеропорту, Папа Франциск попросив благословення на подорож у свого святого попередника Івана Павла ІІ, несподівано завітавши до базиліки Святого Петра та помолившись перед його гробом. А коли вирушав від «Дому святої Марти», його привітала група юних біженців, дев’ять хлопців та шість дівчат, якими опікується Апостольська Елеумозінерія. Вони походять з різних країн та прибули до Італії нещодавно і ще не отримали документів, що дають змогу подорожувати.

Переліт триватиме приблизно дві години, а тому на 16:00 місцевого (17:00 – київського часу) в краківському міжнародному аеропорту ім. Івана Павла ІІ запланована церемонія зустрічі. Вона відбудеться за участю Глави Держави та матиме офіційний, але неформальний характер. Першу свою промову у Польщі Папа виголосить під час зустрічі з представниками влади у Вавельському замку – колишній резиденції польських королів.

До учасників Всесвітнього Дня молоді, що розпочався напередодні, Святіший Отець офіційно приєднається завтра ввечері. Тим часом у Кракові триває триденний фестиваль молоді. Крім того, в церквах Кракова катехизи для молоді виголошують єпископи, відбувається вшанування святих покровителів цьогорічного Світового Дня Молоді, проводяться «Ярмарки покликань».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України