Духовне

Папа Франциск відвідав кілька родин в місті Остія поблизу Риму

«П’ятниці милосердя», започатковані під час позачергового Святого Року на честь Божого милосердя, тривають. У п’ятницю, 19 травня 2017 р., Святіший Отець вирішив відвідати кілька родин, які живуть на периферії його дієцезії. Надвечір він вирушив до приморського міста Остії, що входить до Римської агломерації, щоб поблагословити їхні домівки, як це чинять парохи під час великоднього періоду.

Два дні тому о. Плініо Пончіна, парох однієї з шести парафій Остії, розвісив, як звичайно, оголошення на дверях під’їздів кількох будинків оголошення про те, коли планує відвідати їхні помешкання з традиційним великоднім благословенням. Яким же великим було здивування парафіян, коли почувши дверний дзвінок, вони на порозі побачили Папу Франциска.

Святіший Отець, немов звичайний парох, спілкувався з родинами, поблагословив коло десяти квартир, подарувавши їхнім мешканцям вервиці. Жартуючи, він вибачався за завдану турботу, однак, підкреслюючи, що пошанував час, призначений на післяобідній відпочинок, як це написано на дошці оголошень при вході до під’їзду.

Хоч Остія й належить до територіальної громади Риму, але зі своїми 100 тисячами мешканців становить окремий осередок, жителям якого також добре відомі труднощі життя на периферії великої агломерації. Дуже часто церква, парафіяльний осередок та спортивний майданчик при ньому становлять точку опори для різних суспільних груп, які з різних причин, пов’язаних з формами виключення, залишаються за бортом суспільного життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.