Папа Франциск прибув до столиці Грузії Тбілісі

Скандуванням італійською мовою: «Papa Francesco! Papa Francesco!» 30 вересня 2016 р., зустріли в тбіліському міжнародному аеропорту Главу Католицької Церкви, який прибув до Грузії з Апостольським візитом, здійснюючи ХVІ Апостольську подорож, яка триватиме до 2 жовтня, включаючи останнього дня відвідини Азербайджану.

За чотири години польоту літак з Папою Франциском, супроводом та сімдесяткою журналістів на борту подолав 2700 кілометрів повітряного шляху, прибувши до столиці Грузії о 15-ій годині місцевого часу (14-та година в Україні).

В аеропорту відбулась офіційна церемонія привітання. Вселенського Архиєрея вітав президент Георгій Маргвелашвілі з дружиною, похилий віком Глава Грузинської Православної Церкви Католикос Ілля ІІ, якого Папа щиро обійняв, представники влади, Апостольський Нунцій у Грузії, Вірменії та Азербайджані архиєпископ Марек Сольчиньскі, Апостольський Адміністратор Кавказу для римо-католиків єпископ Джузеппе Пасотто та архиєпископ Рафаїл Мінассіян, Ординарій для католиків вірменського обряду в Східній Європі та група вірних.

Церемонія привітання, однак, мала неформальний характер, тобто, не передбачала промов, які в рамках візиту ввічливості до Глави Держави будуть виголошені під час зустрічі з представниками державної влади, політиками, дипломатами й представники світу культури.

Діти в національному вбранні піднесли Папі кошичок з виноградом.. Пролунали державні гімни, віддано військові почесті та відбулося представлення делегацій. Опісля Глава Держави та Грузинської Православної Церкви провели гостя до президентського залу аеропорту, де відбулася коротка розмова.

З аеропорту Святіший Отець прибув до президентського палацу, де відбувся візит ввічливості до Глави Держави, а після нього розпочалась зустріч з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh