Духовне

Папа до американських доброчинців: Людство потребує свідків Євангелія

Кожен з нас, як живий член Христового Тіла, покликаний дбати про мир і єдність всього людського роду. Такою була одна із думок, яку Папа Франциск висловив у короткому привітанні, приймаючи у четвер, 27 квітня 2017 р., у Ватикані членів Papal Foundation (Папської Фундації) – доброчинної організації американських католиків, заснованої 1988 року для підтримки від імені Святішого Отця доброчинних проектів у всьому світі.

Як і щороку, члени фундації здійснили паломництво до Риму під проводом кардинала Дональда Вуерля, Архиєпископа Вашингтону. З цієї нагоди Святіший Отець побажав їм, аби їхня проща «скріпила їх у вірі та надії, як також у заанґажуванні в підтримку місії Церкви, підтримуючи численні ініціативи харитативного та релігійного характеру, що лежать на серці Папи».

«Сучасний світ, часто позначений насильством, ненаситністю й байдужістю, дуже потребує нашого свідчення послання надії на силу відкуплення та примирення Божої любові, що випромінює з Євангелія», – сказав Наступник святого Петра, дякуючи доброчинцям за готовність підтримувати зусилля Церкви, спрямовані на «звіщення цього послання надії аж до кінців землі та на користь духовного й матеріального поступу наших братів і сестер у світі».

«Кожен з нас, як живий член Христового Тіла, – вів далі Папа, – покликаний поширювати єдність і мир всього людського роду й усіх його складових у Христі згідно з волею Отця. Тож прошу вас, як про суттєву частину вашого заанґажування у діяльність Papal Foundation, молитися за потреби убогих, за навернення сердець, за поширення Євангелія та за зростання Церкви у святості й місіонерській ревності. І прошу вас, будь ласка, не забувати молитися за мене», – сказав Святіший Отець, ввіряючи гостей материнському заступництву Пресвятої Богородиці та уділяючи їм своє Апостольське благословення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.