Папа до американських доброчинців: Людство потребує свідків Євангелія

Кожен з нас, як живий член Христового Тіла, покликаний дбати про мир і єдність всього людського роду. Такою була одна із думок, яку Папа Франциск висловив у короткому привітанні, приймаючи у четвер, 27 квітня 2017 р., у Ватикані членів Papal Foundation (Папської Фундації) – доброчинної організації американських католиків, заснованої 1988 року для підтримки від імені Святішого Отця доброчинних проектів у всьому світі.

Як і щороку, члени фундації здійснили паломництво до Риму під проводом кардинала Дональда Вуерля, Архиєпископа Вашингтону. З цієї нагоди Святіший Отець побажав їм, аби їхня проща «скріпила їх у вірі та надії, як також у заанґажуванні в підтримку місії Церкви, підтримуючи численні ініціативи харитативного та релігійного характеру, що лежать на серці Папи».

«Сучасний світ, часто позначений насильством, ненаситністю й байдужістю, дуже потребує нашого свідчення послання надії на силу відкуплення та примирення Божої любові, що випромінює з Євангелія», – сказав Наступник святого Петра, дякуючи доброчинцям за готовність підтримувати зусилля Церкви, спрямовані на «звіщення цього послання надії аж до кінців землі та на користь духовного й матеріального поступу наших братів і сестер у світі».

«Кожен з нас, як живий член Христового Тіла, – вів далі Папа, – покликаний поширювати єдність і мир всього людського роду й усіх його складових у Христі згідно з волею Отця. Тож прошу вас, як про суттєву частину вашого заанґажування у діяльність Papal Foundation, молитися за потреби убогих, за навернення сердець, за поширення Євангелія та за зростання Церкви у святості й місіонерській ревності. І прошу вас, будь ласка, не забувати молитися за мене», – сказав Святіший Отець, ввіряючи гостей материнському заступництву Пресвятої Богородиці та уділяючи їм своє Апостольське благословення.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh