Папа в повідомленні у Twiter: Боже царство зростає непомітно, силою зернятка

«Боже царство зростає у світі в таємничий спосіб, несподіваний, силою маленького зернятка», – таке повідомлення з’явилося у Твіттері Святішого Отця в четвер, 9 серпня 2018 року.

Таємниче зростання

Тема зростання Божого царства була в центрі уваги повчання Папи Франциска, виголошеного перед проказуванням молитви «Ангел Господній» в неділю, 17 червня 2018 року. При цій нагоді він коментував євангельські притчі про зерно пшениці і гірчичне зерно, як символи Божого Царства й динамізму його зростання.

У першій з них Ісус порівнює Боже царство до «таємничого зростання зерна», яке, вкинуте в землю, кільчиться, проростає, виростає і дає колос, незалежно від землероба, який лише після дозрівання дбає про жнива. Нам іноді здається, що історія рухається в протилежному напрямку від задуму Небесного Отця, Який «хоче для всіх Своїх дітей справедливості, братерства й миру».

«У дійсності, сьогодні як і вчора, Боже царство росте в світі в таємничий і вражаючий спосіб, відкриваючи приховану могутність малого зернятка, його переможну живучість, – зазначив тоді Святіший Отець. – Посеред особистих і суспільних життєвих поворотів, які, іноді, здається, позначають потопання надії, необхідно залишатися сповненими уповання на приховане, але могутнє діяння Бога. Ось чому в хвилини пітьми та труднощів ми не повинні занепадати духом, але залишаться заякореними в Божій вірності, в Його присутності, що завжди спасає».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh