Панікувати немає причин – без волі Порошенко і Авакова ніхто Супрун не зніме, – блогер

У багатьох тільки зараз відкрилися очі на вкрай сумнівну позицію комітету Верховної Ради з медицини. Між тим, це сама мафіозна і антидержавна структура в парламенті, а, можливо, у влади взагалі. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

За його словами, кілька років парламентарії, які входять до складу профільного комітету, блокували будь-які спроби реформ Квіташвілі, не пропонуючи жодної альтернативи, а потім почали «мочити» Супрун, яка при підтримці політичного керівництва країни і громадянського суспільства все-таки зуміла розпочати реформу цього «совкового» монстра, що було, по суті, неминуче.

Карл Волох вважає, що панікувати через рішення комітету зайве. Жодних шансів у Богомолець і компанії зняти міністра без підтримки президента і Авакова немає, а вони це не підтримають. Що ж стосується самої ініціативи про відставку, то її наслідки треба оцінити як позитивні. «Перефразовуючи одного російського імператора про голосували за відставку можна сказати: «щоб гнилість кожного видна була», – резюмував Карл Волох.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh