Політика

Панікувати немає причин – без волі Порошенко і Авакова ніхто Супрун не зніме, – блогер

У багатьох тільки зараз відкрилися очі на вкрай сумнівну позицію комітету Верховної Ради з медицини. Між тим, це сама мафіозна і антидержавна структура в парламенті, а, можливо, у влади взагалі. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

За його словами, кілька років парламентарії, які входять до складу профільного комітету, блокували будь-які спроби реформ Квіташвілі, не пропонуючи жодної альтернативи, а потім почали «мочити» Супрун, яка при підтримці політичного керівництва країни і громадянського суспільства все-таки зуміла розпочати реформу цього «совкового» монстра, що було, по суті, неминуче.

Карл Волох вважає, що панікувати через рішення комітету зайве. Жодних шансів у Богомолець і компанії зняти міністра без підтримки президента і Авакова немає, а вони це не підтримають. Що ж стосується самої ініціативи про відставку, то її наслідки треба оцінити як позитивні. «Перефразовуючи одного російського імператора про голосували за відставку можна сказати: «щоб гнилість кожного видна була», – резюмував Карл Волох.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України