Палій: за 4 роки єдине, що накопала Москва на Порошенка – відпочинок за свої гроші на Мальдівах і полк з ДСП

Як передає Новинний Портал, в російських ЗМІ в прямому сенсі цього слова – нездорова істерія з посади президент України Порошенко в Facebook. Глава держави опублікував пост, в якому написавши, що хоч і зовсім небагато часу випадає, але намагається читати українські книжки, зокрема зараз читає «Кава з присмаком попелу». Також Порошенко виклав фото етажерки, на якій стояти книги.

Це фото і вивело з себе російських пропагандистів, включаючи продюсерів одного з ключових політичних ток-шоу в Росії «60 хвилин», в ході якого не знайшлося більше тем для обговорення, крім як обговорити публікацію українського президента. Один з гостей програми – член партії «Справедлива Росія» Олександр Романович зазначив, що Порошенко бреше, це не його книжкова полиця, а це полицю якогось «українського бомжа», тому що, за логікою Романовича, не може полку в будинку президента бути зроблена зі звичайного ДСП.

Коментуючи новину, український політолог Олександр палій зазначив, що, якщо Москва з усіма своїми шпигунами за всі ці роки знайшла шалений компромат на президента України Порошенка – відпочинок єдиний раз за чотири роки, за власні гроші, з економією державного бюджету України, виділених на відпочинок чиновників, а також книжкові полиці з ДСП, то це досить переконливо свідчить – більшого нічого немає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh