Авторські статті

Палій: за 4 роки єдине, що накопала Москва на Порошенка – відпочинок за свої гроші на Мальдівах і полк з ДСП

Як передає Новинний Портал, в російських ЗМІ в прямому сенсі цього слова – нездорова істерія з посади президент України Порошенко в Facebook. Глава держави опублікував пост, в якому написавши, що хоч і зовсім небагато часу випадає, але намагається читати українські книжки, зокрема зараз читає «Кава з присмаком попелу». Також Порошенко виклав фото етажерки, на якій стояти книги.

Це фото і вивело з себе російських пропагандистів, включаючи продюсерів одного з ключових політичних ток-шоу в Росії «60 хвилин», в ході якого не знайшлося більше тем для обговорення, крім як обговорити публікацію українського президента. Один з гостей програми – член партії «Справедлива Росія» Олександр Романович зазначив, що Порошенко бреше, це не його книжкова полиця, а це полицю якогось «українського бомжа», тому що, за логікою Романовича, не може полку в будинку президента бути зроблена зі звичайного ДСП.

Коментуючи новину, український політолог Олександр палій зазначив, що, якщо Москва з усіма своїми шпигунами за всі ці роки знайшла шалений компромат на президента України Порошенка – відпочинок єдиний раз за чотири роки, за власні гроші, з економією державного бюджету України, виділених на відпочинок чиновників, а також книжкові полиці з ДСП, то це досить переконливо свідчить – більшого нічого немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України