Авторські статтіТехно

Палеонтологи розповіли про важливість проведення археологічних розкопок в Китаї

Відомий у всьому світі палеонтолог Стівен Брусетт розповів про цілі археології, де шукати останки і як їх вивчення вплине на людство.

Вчений заявляє, що історія появи, розвитку та вимирання динозаврів є першорядною важливістю в археології. Поняття та формування принципів еволюції продемонструє помилки природи і дасть поштовх у вивченні генетики і геному людини.

Першочерговим місцем пошуку останків стали Аргентина, Китай і Монголія, в яких раніше палеонтологія погано розвивалася або зовсім була під забороною. На сьогоднішній день вчені виявили рекордне число не просто слідів або скелетів, а цілих останків. Китайські розкопки стали наймасштабнішими і продуктивними, адже саме там відбувається половина відкриттів.

Сучасні технології допомагають дослідникам якомога точніше зобразити будову тіла динозаврів, їх зовнішній вигляд, розміри, вивчити раціон і мисливські звички. Палеонтолог вказує на важливість використання технічного прогресу в археології, зокрема комп’ютерної томографії та комп’ютерного моделювання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.