Палеонтологи розповіли про важливість проведення археологічних розкопок в Китаї

Відомий у всьому світі палеонтолог Стівен Брусетт розповів про цілі археології, де шукати останки і як їх вивчення вплине на людство.

Вчений заявляє, що історія появи, розвитку та вимирання динозаврів є першорядною важливістю в археології. Поняття та формування принципів еволюції продемонструє помилки природи і дасть поштовх у вивченні генетики і геному людини.

Першочерговим місцем пошуку останків стали Аргентина, Китай і Монголія, в яких раніше палеонтологія погано розвивалася або зовсім була під забороною. На сьогоднішній день вчені виявили рекордне число не просто слідів або скелетів, а цілих останків. Китайські розкопки стали наймасштабнішими і продуктивними, адже саме там відбувається половина відкриттів.

Сучасні технології допомагають дослідникам якомога точніше зобразити будову тіла динозаврів, їх зовнішній вигляд, розміри, вивчити раціон і мисливські звички. Палеонтолог вказує на важливість використання технічного прогресу в археології, зокрема комп’ютерної томографії та комп’ютерного моделювання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh