Авторські статтіТехно

Фахівець розповів правду про технології виробництва штучних алмазів, може призвести до обвалу цін

Найбільша алмазодобувна компанія світу De Beers до цього часу займалася випуском технічних алмазів. Нещодавно корпорація оголосила, що приступає до випуску алмазів, вирощених в лабораторії. Про тонкощі виробництва штучних дорогоцінних каменів розповів фахівець університету Аберістуіту Ендрю Еванс.

За словами Ендрюс, чистота алмазу залежить від конструкції вуглеців усередині кристала. Найменша зміна схеми розташування атомів вуглецю загрожує зміною кольору каменю. Як відомо, природні алмази формуються мільйони років, перебуваючи під впливом потрібної температури і природних хімічних реакцій земної корі. На зорі алмазної промисловості при виробництві були спроби повторити природні фактори впливу на камені.

З годиною технології змінилися, нікого крок вперед. І тепер це відбувається в умовах високої температури і тиску з використанням хімічного осадження. При цьому, власне, алмаз утворює плазма вуглецю, з якої атоми кулями конденсуються і відбувається нарощення каменю. Головне завдання виробників – чистота каменю, зазначає експерт. Компанія De Beers вирішила продавати нові камені під брендом Lightbox за цінами нижче ринкових аналогів. Це може призвести до обвалу цін у цій галузі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.