Авторські статті

Пальчевський несподівано жорстко звернувся до президента: «Вам потрібно завтра заслужити нашу любов»

Український бізнесмен та журналіст Андрій Пальчевський на своїй сторінці у Facebook вирішив дещо остудити величезний запал співгромадян після позачергових парламентських виборів, а також вказав очільнику держави на його помилки. Зазначимо, що Пальчевський опублікував відеоролик, якому дав назву «Не годувати партійних мух!». За словами бізнесмена, йому потрібно було небагато часу, аби тверезо оцінити результати голосування минулої неділі. Більше того, у нього з’єднання єднання явилася абсолютно нова причина для того, щоб погарячкувати.

«Це сьогодні хороша партія Зе. А завтра? А завтра вона має заслуговувати на нашу любов. А він поки що, як і всі інші, заслуговує мільйони доларів. І Володимир Зеленський, перш за все, повинен подати цей закон про фінансування партій з нашого бюджету. Церква не відокремлена від держави, партії – відокремлені. Мухи відокремлені від котлет. Не потрібно нам цих мух, які прагнуть отримати наші гроші», – висловився телеведучий, якого, варто зауважити, українці підтримали в коментарях.

«Ви, як завжди, маєте рацію! Якщо партії хочуть існувати, то нехай самі на свої внески і існують», «Як завжди не в брову, а в око», «Дуже-дуже правильно. Нехай самі вирішують своє фінансування, а не присмоктуються до державної скарбниці», «За які такі праці ми повинні їм платити?», – висловилися користувачі мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України