MacBook по-китайськи: Тім Кук таємно продав Apple китайцям

Жорсткі американські податки змушують Apple виробляти всю продукцію у Китаї.

Продукція Apple виробляється в Китаї довгі роки, але останнім часом чутки щодо їх відходу звідти все частіше були на слуху у ЗМІ. Тим не менш Apple не може піти з Китаю з цілого ряду причин, що грає з ними поганий жарт на батьківщині.

Нещодавно Apple попросив у уряду США не піднімати податки на компоненти нового Mac Pro і MacBook до 25%. Президент США Дональд Трамп відповів, що податки можуть бути знижено тільки якщо запчастини можна зробити тільки в Китаї і вони не будуть стратегічно важливими для них. Також Трамп зазначив, що зниження податків можливо тільки для тих компаній, кому 25% податок принесе економічний збиток.

На думку ряду аналітиків, виробництво MacBook не по-китайськи неможливо, оскільки більшість заводів, що займаються збиранням продукції Apple поза Піднебесною все одно належать китайцям. Аналітики вважають, що Тім Кук таємно «продавши» Apple китайським компаніям і ніяк не може змінити виробників.

На думку експертів, щоб домогтися зменшення цін на виробництво продукції в Китаї чолі Apple довелося укласти таємну угоду, що зобов’язує співпрацювати з китайськими фірмами безпосередньо або через іноземних посередників. Трамп в свою чергу підставляє Apple і змушує їх повернути виробництво у США, що неможливо, враховуючи американське оподаткування.

Найімовірніше, податок так і не буде скасований, оскільки Apple точно не постраждає від підйому відсотків. Навколо компанії розгорається черговий скандал, пов’язаність язаний з AppStore, адже за повідомленнями The Wall Street Journal, Apple навмисне просуває свої платні додатки, при наявності більш дешевих або безкоштовних аналогів від сторонніх виробників.

Додатки, що приносять Apple гроші, показуються у 95% випадків, тоді як сторонні і безкоштовні 60%, заявляє видання.

Такі новини в черговий раз показують, що для Apple важлива виключно прибуток і компанія в жодному разі не піде від дешевого для виробництва Китаю і своїх методів ведення бізнесу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh