Техно

MacBook по-китайськи: Тім Кук таємно продав Apple китайцям

Жорсткі американські податки змушують Apple виробляти всю продукцію у Китаї.

Продукція Apple виробляється в Китаї довгі роки, але останнім часом чутки щодо їх відходу звідти все частіше були на слуху у ЗМІ. Тим не менш Apple не може піти з Китаю з цілого ряду причин, що грає з ними поганий жарт на батьківщині.

Нещодавно Apple попросив у уряду США не піднімати податки на компоненти нового Mac Pro і MacBook до 25%. Президент США Дональд Трамп відповів, що податки можуть бути знижено тільки якщо запчастини можна зробити тільки в Китаї і вони не будуть стратегічно важливими для них. Також Трамп зазначив, що зниження податків можливо тільки для тих компаній, кому 25% податок принесе економічний збиток.

На думку ряду аналітиків, виробництво MacBook не по-китайськи неможливо, оскільки більшість заводів, що займаються збиранням продукції Apple поза Піднебесною все одно належать китайцям. Аналітики вважають, що Тім Кук таємно «продавши» Apple китайським компаніям і ніяк не може змінити виробників.

На думку експертів, щоб домогтися зменшення цін на виробництво продукції в Китаї чолі Apple довелося укласти таємну угоду, що зобов’язує співпрацювати з китайськими фірмами безпосередньо або через іноземних посередників. Трамп в свою чергу підставляє Apple і змушує їх повернути виробництво у США, що неможливо, враховуючи американське оподаткування.

Найімовірніше, податок так і не буде скасований, оскільки Apple точно не постраждає від підйому відсотків. Навколо компанії розгорається черговий скандал, пов’язаність язаний з AppStore, адже за повідомленнями The Wall Street Journal, Apple навмисне просуває свої платні додатки, при наявності більш дешевих або безкоштовних аналогів від сторонніх виробників.

Додатки, що приносять Apple гроші, показуються у 95% випадків, тоді як сторонні і безкоштовні 60%, заявляє видання.

Такі новини в черговий раз показують, що для Apple важлива виключно прибуток і компанія в жодному разі не піде від дешевого для виробництва Китаю і своїх методів ведення бізнесу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.