Авторські статті

Тепер українську горілку будуть пити в Канаді

На календарі п’ятниця, 10 серпня, і сьогоднішній пост буде не зовсім звичайним. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політичний оглядач Олег Паламар.

«Українську горілку будуть пити в Канаді: виробник алкоголю Bayadera Group заявив про початок поставок. Повідомляється, що палата з контролю за спиртними напоями провінції Онтаріо (LCBO) зробила офіційне замовлення на низку торгових марок виробника. Мова йде про Hlibny Dar Hlibny Dar Craft, KOZAK, RADA», – пише оглядач. Також, за його словами, прийшли відразу дві хороші новини від Укрзалізниці: компанія збирається ввести три класи поїздів – економ, стандарт і комфорт, і вони будуть відрізнятися переліком послуг і швидкістю.

Також Укрзалізниця анонсувала початок руху поїзда чотирьох столиць. Вже в кінці вересня новий поїзд вийде на маршрут з Києва до Мінська, Вільнюса і Риги, і тривалість поїздки буде становити всього 19 годин. «Також нагадаю киянам і гостям столиці, що перший український магазин шведського міжнародного рітейлера (одяг) H&M відкриє свої двері 18 серпня в Lavina Mall в 12,00», – додав оглядач.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України