Авторські статті

Паламар: Сивохо – пропагандист Росії?

Як ми знаємо є багато методів та технік бойової («чорної») спецпропаганди або інформаційної війни Росії проти України– мистецтва сіяти розбрат в наших лавах за допомогою дезінформації та маніпуляцій свідомістю.

Бойова пропаганда допускає будь-яке викривлення реальних фактів заради вирішення пропагандистських завдань. Це дуже ефективна зброя.

Метод «гнилого оселедця». Метод «перевернутої піраміди». Метод «великої брехні». Принцип «40 на 60». Метод «абсолютної очевидності».

«40 на 60» був придуманий ще Гебельсом. ЗМІ або агент (в даному випадку агент РФ) 60% своєї інформації дає в інтересах противника (в даному випадку – України). Завоювавши таким чином його довіру( в даному випадку – населення України), решту 40% використовує для ефективної, завдяки цій довірі, дезінформації.

Під час Другої світової війни існувала радіостанція, яку слухав весь антифашистський світ. Вважалося, що вона британська. І лише після війни з’ясувалося, що насправді це була радіостанція Гебельса, яка працювала за його принципом «40 на 60».
Нижче наочний приклад кремлівської бойової спецпропаганди.

Скільки в України ще таких російських агентів серед «радників», депутатів, «лідерів думок», артистів, «політологів» та «експертів».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України