Війна рф проти України

6 днів. 6 смертей. 6 облич та імен, які мусимо пам’ятати

Старший солдат 131 ОРБ Андрій Ведешин з Вінниччини. 1986 року народження. На війні – з травня 2017 року. 10 березня загинув при евакуації на гелікоптері з поля бою в районі Пісок. Без батька залишилась 8-річна донечка.

Молодший сержант 131 ОРБ Віктор Солтис з Кіровоградщини. На війні – липня 2018-го. Був командиром бойової машини і командиром розвідвідділення. Загинув 10 березня внаслідок обстрілу з протитанкового ракетного комплексу російсько-терористичними військами військової вантажівки. Залишилась донька.

 

Боєць 72 ОМБр Богдан Петренко з Київщини. Помер у військовому госпіталі у Харкові 10 березня – після важкого поранення у голову, отриманого на Луганщині 4 березня.

Воїн 57 ОМБр Євген Черних з Херсонщини. Загинув 8 березня отримавши смертельні поранення під час ворожого обстрілу вантажівки з ПТРК.

Лейтенант 93 ОМБр Дмитро Фірсов. Народився у Грузії у 1980 році. Жив у Донецьку. З початком війни переїхав до Вінниці, а потім – пішов боронити Україну. Загинув 6 березня від важких поранень, отриманих внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої поблизу Кримського на Луганщині.

6 днів. 6 смертей. 6 облич та імен, які мусимо пам’ятати

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України