Йдеться про церковцю Пресвятої Марії, розміщену в атріумі Сільськогосподарського Університету в Фейсалабаді. В неділю, 15 квітня 2018 р., храм посвятив Ісламабадсько-Равальпіндійський Архиєпископ Джозеф Аршад, який очолює місцеву єпископську конференцію та є адміністратором Фейсалабадської дієцезії. Про це повідомляє інформагентство «Fides».
Відкриття каплиці відбулося за участі віце-канцлера вузу Мухаммеда Ікбала Дзафара, викладачів, студентів та духовних осіб. Архиєпископ Аршад відзначив старання християнської спільноти навчального закладу, яка зуміла подбати про те, щоб спорудити християнське місце культу поряд з уже існуючим ісламським. «Спорудження храму в університетському комплексі є посланням любові та гармонії для всієї країни, – сказав він. – Християнський люд приходитиме до цієї церковці та молитиметься за поступ і процвітання університету й Пакистану».
За словами ієрарха, ця подія є здійсненням слів Мухаммеда Алі Джинна, батька-засновника сучасної пакистанської держави, який у своїй промові до народу в 1947 році казав: «Ви – вільні, вільні відвідувати свої храми. Ви вільні ходити до своїх мечетей чи будь-яких інших місць культу в цій Пакистанській державі. Ви можете сповідувати будь-яку релігію чи вірування». Голова єпископської конференції подякував цивільній та академічній владі за виявлену чутливість та зацікавлення пошаною релігійної свободи.
Віце-канцлер Мухаммед Ікбал Дзафар при цій нагоді ствердив, що призначенням цієї каплиці є задовольнити духовні потреби студентів. «Ми віримо в міжрелігійну гармонію: спорудження каплиці є конкретним прикладом братерства між християнами та мусульманами. Сподіваємося, що також інші інституції слідуватимуть за цим прикладом, щоб гарантувати права релігійних меншин, підтверджені Конституцією».
Ця подія є новизною в житті цієї країни, де значущу більшість становлять мусульмани. До цього часу в громадських навчальних закладах було дозволено споруджувати лише мечеті, а християнські місця культу допускалися виключно в християнських інституціях. Проект був започаткований 2015 року колишнім вікарієм Фейсалабадської дієцезії, яка виділила кошти на спорудження каплиці, місце під яку надав університет.